Jump to content

Another Anime DVD Full Sezon + OVA Orijinal Lisanslı Satılmaktadır!

CerkCo

Önerilen İletiler

ANOTHER FULL SEZON + OVA ORIJINAL LISANSLI

Arkadaşlar Türkiye'de Lisanslı anime falan bulmak zor bunu biliyorum, bu nedenle birazcık da olsa bir katkım olsun dedim ve anime getirtmeye başladım. Getirttiğim animeleri satmayı düşünüyorum. Şu an Another Tüm Sezon OVA'sı ile birlikte elimde bulunmakta, fiyatı 60TL, kredi kartına 12 aya kadar taksitle.Şu an sadece Sahibinden.com'a ilan verdim ilan numarası: 127642924

Ürün Fotoğrafları:

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Malesef sadece kutunun fotoğrafında olan diller var. Yasal ithal edilmiş anime olmasına rağmen Türkiye'de çok izlendiğinden emin olamadıkları için Türkçe altyazı desteği vermiyorlar. Verseler keşke :) Eğer ilgileniyorsan yakın zamanda Sword Art Online gelecek, o da yabancı altyazılı gerçi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Malesef sadece kutunun fotoğrafında olan diller var. Yasal ithal edilmiş anime olmasına rağmen Türkiye'de çok izlendiğinden emin olamadıkları için Türkçe altyazı desteği vermiyorlar. Verseler keşke :) Eğer ilgileniyorsan yakın zamanda Sword Art Online gelecek, o da yabancı altyazılı gerçi.

aslında dediklerin çok çekici bir anime sever olarak sevdiğim animeleri sadece internetten izlemek çok üzücü ama :D ingilizcemde ingilizce alt yazılı anime izeyebilicek kadar iyi değil :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.