Jump to content

Tam Çeviri Rehberi [Hardsub - Encode - Edit vs.]

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

Çevirmen olmak isteyen çok ama o kadar seri yok :/ Şu an 2013 çıkmış animelerine bakıyorum çeviri yaparım belki diye hepsi çevirilmiş maşallah :D

İllahi 2013 yılında çıkmış serileri çevirmene gerek yok :D Şu anda çevirilmemiş bir sürü seri var :D Mesela Sonic X serisi çevirilmemişti, ben aldım o seriyi :D Şimdi onun haricinde 1'i güncel olmak üzere 3 serim daha var çevirdiğim :D

Eline sağlık.Video'yu indiriyim kalsın yarın bir gün lazım olur :) .(İngilizce olmadığından <_< )

En doğrusunu yapıyorsun :D Bir ara bende youtube'de Abgx360 GUI ile ilgili çok yararlı bir video görmüştüm, hemen indirdim 720p'de :D O video şimdi Youtube'de yok :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Normalde bu video'yu hazırlama sebebim, Çevirmenliğin nasıl bir şey olduğunu göstermekti... Fakat baktım sıfırdan anlatmaya başladım, bende bir Çeviri Rehberi yapayım dedim :D Video biraz hızlı olabi

Helal be ya.Uğraşmışsın etmişsin ve de çok açıklayıcı anlatmışsın.Ben de bu yaz çeviriye başlamayı düşünüyordum,video çok yardımcı olacak.Bir de kullandığın programların hepsinin ismini ayrı olarak ya

Gördüm isimleri de,teker teker durdurup isimleri not etmeye üşendim,kusura bakma. :D Sen şöyle liste verince harbiden çok makbule geçti.Tişikkirlir :D

İllahi 2013 yılında çıkmış serileri çevirmene gerek yok :D Şu anda çevirilmemiş bir sürü seri var :D Mesela Sonic X serisi çevirilmemişti, ben aldım o seriyi :D Şimdi onun haricinde 1'i güncel olmak üzere 3 serim daha var çevirdiğim :D

Haklısın aslında ama ne bileyim yeni bir şeyleri çevireyim demiştim ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben sadece hem yazı, hemde logo eklemek içinde bir program arıyorum :blink: video watermark subtitle creator standard edition= bu programı buldum baya beğendim, çok kullanışlı tam istediğim gibi ama register istiyor, saatlerce aradım bulamadım <_< after effects, total video converter , movie maker var ama onlar çok yavaş, ve video'nun MB'ı alıp başını gidiyor, mesela ben 250 MB'lık bir videoya logo ve yazı ekledikten sonra yine 250-300MB arası kaydetmesini istiyorum daha öyle bir programa rast gelmedim, bilen varsa ateşlesin buraya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben sadece hem yazı, hemde logo eklemek içinde bir program arıyorum :blink: video watermark subtitle creator standard edition= bu programı buldum baya beğendim, çok kullanışlı tam istediğim gibi ama register istiyor, saatlerce aradım bulamadım <_< after effects, total video converter , movie maker var ama onlar çok yavaş, ve video'nun MB'ı alıp başını gidiyor, mesela ben 250 MB'lık bir videoya logo ve yazı ekledikten sonra yine 250-300MB arası kaydetmesini istiyorum daha öyle bir programa rast gelmedim, bilen varsa ateşlesin buraya

Sony Vegas'ı hiç denedin mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sony Vegas'ı hiç denedin mi?

evet birkaç yıl önce denedim, sonra sildim kasıntı programı <_< 200 MB lık videoyu 500-1000MB çıkartıyor benim istediğim özelliklerde, aynı özellikleri girip allok video to mp4 converter ile çeviriyorum en fazla 300MB çıkıyor ama bu program sadece altyazı ekliyor ve converter yapıyor, logo ve yazı eklemiyor :( (artı çoğu logo ve yazı ekleme programlarında çözünürlük 720x540 geçmiyor, ama ben 840x480 tercih ediyorum hep ^_^ neyseki onları converter ile çeviriyorum)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.