Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

Daha henüz 10 yaşındayken ben aşırı derece de Avatar:son hava bükücü manyağıydım ve o zamandan beri(Şuan 19 yaşındayım) her yaz tatilinde açıp baştan aşağı izlemişimdir onun dışında canım sıkıldığında da açar izlerdim öyle efsane bir seridir yani.Abartısız 20 defa falan izlemişimdir baştan aşağı.Hatta fark edeniniz olur mu bilmem ama kullanıcı adım bile oradaki bir sahneden geliyor :) Yıllarca melon lord ne diye sorup durdular ama söylesem de anlamazlar diye anlatmadım kimseye :D

Ama türkanime tv ile tanışmam,yani animeyle tam anlamıyla tanışmam 13 yaşındayken Toradora ile olmuştu.O zaman ergenlik tabi kendimi Taiga'ya benzetirdim onun gibi tsundereydim ve arkadaş problemlerim vardı falan işte :D

Ama şimdi yıllar geçti kazık kadar oldu o ayrı :')

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendimi bildim bileli çizgi filmlere bayılıyorum ve her fırsatta severek izlediğimi dile getiriyordum, utanılacak bir şey olduğunu asla düşünmedim. Lisede bile sorduklarında hep severek izlediğimi söylerdim. İnsanlar tabi ki acayip karşılıyorlardı çünkü benim bir robot olduğumu hep ders çalıştığımı falan zannediyorlardı şu an bile ağırlıklı olarak animeler olmak üzere hala çizgi filmleri izlerim. Bknz. Pink Panther^^ 

2005-2012 yıllarında tv de çıkan neredeyse tüm çizgi filmleri izlemişimdir hatta gazetelerdeki yayın akışı bölümlerini kesip hangi kanalı hangi saatte izleyeceğimi falan hesaplardım.           Bu bir kenarda dursun:whistling-onion-head-emoticon:

İlk animem... Tamam ilk olmayabilir diğerlerinden daha evvel takip ettiğim Gakuen Alice adlı animeydi. Sanırım Japon yapımı ilk animem Conan'dır. Sonra Zoro efsanesi, Sailor Moon falandır akşamları tv de Maxi tv diye bir kanalda Samurai Champloo'nun çıktığını da hatırlıyorum.

G.Kore yapımı ilk anime Jangeum'ın Rüyaları. Daha sonra Noblesse vardı.

Şu ana kadar 300 ün üzerinde anime izlemişimdir ama %66sını hatırlayamıyorum uzun soluklu ilk animem Bleach sonra Naruto (tv de gördükten sonra başladım şaka gibi!) güzel buldukça hala izlerim ve manga da okurum fetişizme kaçmadan tadını çıkarak izlemek ve okumak gibisi yok:relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

melonnlord, 16.07.2017 - 00:33 yazdı:

Daha henüz 10 yaşındayken ben aşırı derece de Avatar:son hava bükücü manyağıydım ve o zamandan beri(Şuan 19 yaşındayım) her yaz tatilinde açıp baştan aşağı izlemişimdir onun dışında canım sıkıldığında da açar izlerdim öyle efsane bir seridir yani.Abartısız 20 defa falan izlemişimdir baştan aşağı.Hatta fark edeniniz olur mu bilmem ama kullanıcı adım bile oradaki bir sahneden geliyor :) Yıllarca melon lord ne diye sorup durdular ama söylesem de anlamazlar diye anlatmadım kimseye :D

Ama türkanime tv ile tanışmam,yani animeyle tam anlamıyla tanışmam 13 yaşındayken Toradora ile olmuştu.O zaman ergenlik tabi kendimi Taiga'ya benzetirdim onun gibi tsundereydim ve arkadaş problemlerim vardı falan işte :D

Ama şimdi yıllar geçti kazık kadar oldu o ayrı :')

Cnbce sabah kuşağı + Nickelodeon:) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.