Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

Bundan 6 yıl önce internette gezinirken narutonun reklamlarını görürdüm sürekli artık animesini mi oyununun mu hangisinin bilmiyorum merak sardım sonra bu kadar gösteriyor bana felan bir izliyim dedim o gün bu gündür izlemeye devam ediyorum. Peki izlediğime pişman mıyım ? Hayır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barış D. Baryshx, 24.10.2012 - 13:38 yazdı:

Tam hatırlayamıyorum ama sanırım anime olduğunu bilmeyerek Dragonball, Captain Tsubasa veya şeker kız Candy. Gerçi bu üçünüde izledim ama ilk hangisi hatırlayamıyorum ;) 16,17 yıl geçti arkasından ^_^ ha birde Voltron var, diğer sayfalara bakarken farkettim, aklıma geldi. O neydi ya tam olarak hatırlayamıyorum ama sanırım 5 robot birleşip voltron oluşturuyordu :D tabi o 20 yılı geçti okula gidiyormuydum, hatırlamıyorum :lol:

Bilinçli olarak ilk Naruto, kendim internet ortamında gezerken keşfedip, bu ne lan bir izleyeyim diye başladım, ondan sonrada devam ettim animelere.

:ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

çok cringe oluyorum hatırladıkça ama neyse facede otaku bi kız vardı hep animeli şeyler paylaşırdı tabi ben anime olduğunu bilmiyorum ama çizimler nasıl hoşuma gidiyo en son kıza sordum bunları nerden buluyosun falan dalga geçti sonra yt de amv falan gördüm izlemeye başladım ve yine yt de gezerken death note 1.bölüm Türkçe altyazılı bi video çıktı karşıma öyle öyle çaktım olayı :''')

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.