Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile tanımıyor numarası falan yaptı neyse oraları geçelim çarşamba  geldi okula yeni birisi geldi oda benim okuldaki 2. arkadaşım oldu (okulda sadece 3 arkadaşım var  arkadaş diyebileceğim...) herneyse 1 hafta falan geçti o arkim geleli çarşamba günü beden dersi vardı 1. dersti  bunlar  aralarında konuşuyodu böle  Çarşamba günü gelene X diyelim  1. ve 2. sınıftan beridir tanıdığım arakdaşımada Y diyelim   herneyse Y  arkadaşım X arkadaşıma  anime öneriyodu bende aralarına kaynadım  Y arkadaşım Sword art online izle güzel falan dedi bende dedim oyun mu bu falan filan onlarda anime dedi  izle sen beğenirsin falan dediler bende eve geldim  geldikten sonra  açtım telefonu (pc alınmıştı)  yazdım google a sword art online türkçe 1. bölüm falan   ordan asya bişeyler diye bir site var ordan  izledim  sanırım ilk günden bi 10. bölüm civarına gelmiştim    bayada sevmiştim animeyi tabi  aradan 1 yıl geçti şuan  450 civarı anime izledim animenin sadece ilk 15 bölümü güzel geri kalanı da   saçma olduğunu 2. kere izlememden anladım  herneyse ilk 3,4 ay boyunca Y arkadaşımdan anime önerisi alarak izlemeye devam ettim 

1. izlediğim anime :Sword art online
2. izlediğim anime : Fairy tail

İzlediğim en uzun anime : One Piece (1 aydan kısa sürede bitirdim)

Favori 10 animem

Made in abyss
Attack on titan
Overlord
Shokugeki no souma
Another
Bakemonogatari (Monogatariye kadar olan her seri)
One punch man
Saiki Kusuo
No game no life
B:The Beginning 

İzlediğim Anime  Sayısı : 450 civarı

Bitirdiğim Anime sayısı  :300 Civarı

Toplam İzlediğim Anime Bölümü : 6116 (dan daha fazla)

Toplam animeye ayırdığım saat : 2038 saat

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.