Jump to content
Türk Anime TV Forum
TasteLess

Animeye Nasıl Başladınız ve İlk İzlediğiniz Anime?

Önerilen İletiler

Bende birçoğunuz gibi anime olduğunu bilmeden başladım. Izledigim en eski anime zaten profil resmimde olduğu gibi Taiyô no ko Esteban' dır. Sonrasında animenin ne olduğunu ogrendigimde üzerinde biraz durdum önce bazı filmleri izledim Ruhların kaçışı gibi. En sonunda ilk seri olarak Attack On Titan ile başladık devam ediyoruz önerileri de dikkate alarak :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan 6 yıl önce internette gezinirken narutonun reklamlarını görürdüm sürekli artık animesini mi oyununun mu hangisinin bilmiyorum merak sardım sonra bu kadar gösteriyor bana felan bir izliyim dedim o gün bu gündür izlemeye devam ediyorum. Peki izlediğime pişman mıyım ? Hayır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Barış D. Baryshx, 24.10.2012 - 13:38 yazdı:

Tam hatırlayamıyorum ama sanırım anime olduğunu bilmeyerek Dragonball, Captain Tsubasa veya şeker kız Candy. Gerçi bu üçünüde izledim ama ilk hangisi hatırlayamıyorum ;) 16,17 yıl geçti arkasından ^_^ ha birde Voltron var, diğer sayfalara bakarken farkettim, aklıma geldi. O neydi ya tam olarak hatırlayamıyorum ama sanırım 5 robot birleşip voltron oluşturuyordu :D tabi o 20 yılı geçti okula gidiyormuydum, hatırlamıyorum :lol:

Bilinçli olarak ilk Naruto, kendim internet ortamında gezerken keşfedip, bu ne lan bir izleyeyim diye başladım, ondan sonrada devam ettim animelere.

:ahaaah-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kuzenim başla başla diyordu sonra steins gate izletti bana beğendim ama unuttum gitti sonra tabii önceden altyapı vardı Avatar,bakugan,pokemon,doremon vesaire ardından 3 yıl sonra olan geçen sene tekrar sao ile başladım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok