Jump to content

Natsu ve Zeref ?

DEATHSLIDES

Önerilen İletiler

oyş bayılırım ft teorilerine alın bi tane daha benden :D

bence dragonslayer büyüsü denen bişey yok bunlar zamanında insanlara güç veren ejderler  ^_^ zeref bunları acnologianın gazabından kurtarmak için küçük çocuk modellerine dönüştürmüş  :lol: ha niye zeref böyle bişey yapıyo hemen anlatıyım

zeref acnologianın kendisi için bi tehdit olduğunu biliyo ve ejderleri yenmek için dragonslayerları kullanmak istiyor olay bu B) çünkü yenilen ejderler dışında başka bi şansı yok yeniden diriltiyor onları insan olarak  ;)

hatta bu yüzden atlas flame natsuyu görünce sen bana tanıdık hisler uyandırıyosun diyor çünkü igneel o :D

zaman içinde içlerindeki güç uyanıcak ve ejderha olucaklar  :o  laila da bunlara küçükken ejderha halüsinasyonları göstermiş bunlar var sanıyolar yazık  :(

neden aralarında o kadar dengesiz yaş farkları olsun ki o zaman :-/ yani hepsini birlikte dönüştürse hepsi aynı yaşta olur, ya da eşit şekilde artıp azalır fark.. yani hepsinin arasında 2'şer yaş olur gibi gibi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 107
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

aşıklar birbirlerine ama erza aralarına giriyor.

iyidir :D şaka şaka bence zeref ölmek istiyodu natsununda onu öldürebilecek kadar güçlü olduğuna inanıyodu mangasını okumuyorum o yüzden tam bilemicem ama bence böyle :D

Mangayı bayağıdır takip etmiyorum... Ama bence ortada bir kehanet var ya da bu Zeref'in gücü de olabilir... Natsu adında birisinin onu yenebileceğine inanması falan... Ya da Natsu ismini İgneel'den ö

Mangayı bayağıdır takip etmiyorum...

Ama bence ortada bir kehanet var ya da bu Zeref'in gücü de olabilir... Natsu adında birisinin onu yenebileceğine inanması falan... Ya da Natsu ismini İgneel'den öğrenmiş olabilir... Benim daha bomba bir teorim de şu:

Bence İgneel ile Zeref arasında çok büyük bir bağlantı var... Hatta aynı varlık ya da bir varlığın iki parçası bile olabilirler... Çünkü İgneel ile ilgili bir bölümde buna benzer bişey söyleniyordu...Ya da aynı Natsu gibi Zeref de zamanında İgneel tarafından yetiştirilmiş olabilir... Mangayı da okumuyorum ne zamandır.. Okuyanlar belki de bu kız ne saçmalıyor diyebilirler :D ama mangayı okumadan animedeki pelerinli kişiyi de tahmin etmiştim B) belki teorilerim doğru çıkar :D

O değilde, şimdi gördüm ama

Bu durumda Natsu Zeref'le karşılaştığında ondan Igneel'e benzer bi koku alması gerekirdi. Hatta bu duygunun çok güçlü olması gerekirdi ama bizimkisi "Sen de kimsin lan sınavımızı bölme" diye çaktı yumruğu. Düşünürsek, BBO esnasında sırf Igneel'in arkadaşı diye -yani dıdısının dıdısı- Atlas Flame'e babasını tanıyıp tanımadığını sormuştu çünkü kokuları benziyordu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bak dikkat et metalicana gajeelin saçlarına benziyor (rengi)

natsununda pembe saçları benziyor

grandine de mavi tonlarında 

bunlar ejderha genlerinden yaratıldıkları için insan halleri de kendileri gibi  ;)

zeref bunları diriltiyor yada insan olarak acnologiadan saklıyor olabilir  ;)

O benzerlikler belli zaten canım - -_- bu arada natsu=end diyosak aynı şey igneel içinde geçerli olması gerekir bu durumda :-/ ve igneel daha önce end'i yok etmek istemişti  : :huh: rogue'un gölgesiyle savaşması gibi o da kendi kendine mi savaştı ki  : :wacko: 

kafam karıştı -,-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

end olayı kesin değil ayrıca olsada farketmez end natsunun tıpkısı olucak diye bişey yok  -_- endle kapışırken genlerinden etkileşime girmişte olabilir :D

benim teorimi destekleyen çok şey var ya :D mesela dragonlar bunlara ejderha öldürme sanatı öğretiyor ama bunların koku alma kapasiteleri ejderler kadar bunu öğretemezsin bu doğuştan gelen bişeydir  -_-

sonradan lacrimayla ejderbiçer olanlar nasıl oluyo o zaman ? yani normal insan olarak yaşayıp sonradan büyüyü alıyolar sonuçta  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkesin unuttuğu şeyler var kim söylemişti tam hatırlamıyorum ama Agnologia ejder kanıyla yıkana yıkana ejderha olmuştu yani insandan ejder oldu ejder avcıları ise çok fazla ejder yeteneğini kullanırsa en sonunda ejderhaya dönüşeceğini söyledi yani bu durumda sadece insan ejder olabilir durumu çıkarılabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beni hiç zorlamıyorsun ya muhteşem miyim neyim hemen cavaplıyorum  :D al sana cevap

bak o lacrimaları istediğin gibi takıp çıkarabiliyosun laxusun pederi bunu planlıyodu hatta buda örnektir :D

yani seneler içinde bunlar el değiştirmiştir  ;)

zorlamak için soruyorum gibi mi görünüyo -,- merak ettiğimden soruyorum, teorini çürütmek gibi bi amacım yok yani : :D

egoist -,-

anlamadım ? -,-' laxusun bu ejderlerle alakası yok mu yani ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.