Jump to content

Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

POET

Önerilen İletiler

öncelikle bu konudan daha önce acıldımı bilmiyorum eğer acıldıysa özür dilerim acıldıysada bunu cöpe atın olsun bitsin :D

animenin en sevdiğim yönü baş rollerin savaşa girişi :D müzik falan cok cix oluyor coşuyorum

nefret ettiğim yönü ise rakibe avantaj vermek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sevdiğiniz diye düzeltirsen iyi olur. Nefret ettiğim yönleri; Bazı seriler de yüzünün yarısı kadar göz var uzak dursun benden. Birde harem türünde oğlanın ıqsünün 80nin altında olmasını da hiç sevm

Bende direk sevmediğim yönlerini anlatayım. Savaştan önce milleti konuşmayla boğmalarına sinir oluyorum.Hele hele o konuşmalardan sonra 5 dk.lık bir battle koyunca mesela, ana karakteri kendi ellerim

2 animecik mi :o doğaldır o zaman dost

Sevdiğiniz diye düzeltirsen iyi olur.

Nefret ettiğim yönleri;

Bazı seriler de yüzünün yarısı kadar göz var uzak dursun benden. Birde harem türünde oğlanın ıqsünün 80nin altında olmasını da hiç sevmiyorum.

Shoenen seriler de arkadaşlarım olayını çok abartıyorlar. Adam akılı yapan tek opu gördüm diğerleri gereksiz yere ve çok fazla yapıyor.

Seinen serilerin animesini adam akılı yapamıyorlar veya heç yapmıyorlar.

Adam yatıyor, kalkıyor saç hala yerin de, bazı seriler gerçekçi olsun diye saçı dağıtıyor ama çoğunda böyle değil.

Müzikleri kaliteli olanlar var ama bazıları anaokulu müziği

Bazıları çok fazla reklam yapıyor, özet geçiyor.

Fiiler diye bi ilet var.

7 yaşında ilzeyicisi de 50 yaşında izleyicisi de var. Bu biraz dengesizlik yaratıyor.

Sevdiğim yönlerine gerek duymuyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevdiğiniz diye düzeltirsen iyi olur.

Nefret ettiğim yönleri;

Bazı seriler de yüzünün yarısı kadar göz var uzak dursun benden. Birde harem türünde oğlanın ıqsünün 80nin altında olmasını da hiç sevmiyorum.

Shoenen seriler de arkadaşlarım olayını çok abartıyorlar. Adam akılı yapan tek opu gördüm diğerleri gereksiz yere ve çok fazla yapıyor.

Seinen serilerin animesini adam akılı yapamıyorlar veya heç yapmıyorlar.

Adam yatıyor, kalkıyor saç hala yerin de, bazı seriler gerçekçi olsun diye saçı dağıtıyor ama çoğunda böyle değil.

Müzikleri kaliteli olanlar var ama bazıları anaokulu müziği

Bazıları çok fazla reklam yapıyor, özet geçiyor.

Fiiler diye bi ilet var.

7 yaşında ilzeyicisi de 50 yaşında izleyicisi de var. Bu biraz dengesizlik yaratıyor.

Sevdiğim yönlerine gerek duymuyorum...

aslında yok o yüzden gerek duymuyorum demeni bekliyorum :D o değilde shounenin amacı abartıdır zaten
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende direk sevmediğim yönlerini anlatayım.

Savaştan önce milleti konuşmayla boğmalarına sinir oluyorum.Hele hele o konuşmalardan sonra 5 dk.lık bir battle koyunca mesela, ana karakteri kendi ellerimle öldüresim geliyor...

Gereksiz gerilimlerede karşıyım.Kimde silah varsa gidip vurucağına anlamsız replikle söyleyip,dayağı yiyor -_- Kötü karakter olsun tam kahramanı mıhlayacak,2 saat konuşup rezil oluyor...Heee bir de adamla kapışmadan önce bütün planını dökülenler var.Biraz ketum ol arkadaş kötü değil misin öldür gitsin...

Bazı animelerde kötülerin geçmişinde hep bi karanlık hep bi eziklik yüzünden bu hale düştüklerini gösteriyor.Yok arkadaş bunada kızıyorum.Psikopatsa adam psikopattır yani :D

Son olarak ise öenmli bir olayda tsunderelik yapan elemanlara kızıyorum.İşde bilmem ne yüzünden Dünyanın sonu tehlikede, adam gitmem diyor,başkası yapsın diyor.Heee oldu anladık cool takıl diye yazmışlar rolünede yemezler, <_< <_< Mantık çerçevesi olsa azcık davranışlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonra troll oluyoruz <_<

ımmm..... diyor ve konuyu değiştiriyorum

animelerde başkahramanı asla öldürmüyolar ya ah çıldırıyorum cidden

sonra savaşırlar savaşırlar başkahraman kanlar içinde ayağa bile kalkamaz ama bi kararlı cümle söyler güç patlaması müzikler felan ve kötü adam ölür

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben ise durup dururken aşırı tepki vermelerinden gıcık kapıyorum. " Nasıl yani , Olamaz , İmkansız !!" Falan diyolarya :D

Sevdiğim yönleri ise Aniden bizim tahmin ettiğimiz senaryonun dışına çıkıp bizi şaşırtmaları olurdu ama bizi fazla şaşırtmıyorlar animelerde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.