Jump to content

Free!

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hikaye her zaman suya dalmayı ve içinde yüzmeyi sevmiş bir çocuk olan Haruka Nanase’nin etrafında döner. İlkokuldan mezun olmadan önce, o yüzme kulübünün diğer üyeleri Makoto Tachibana, Nagisa Hazuki

Şunu görünce içim acıdı. Bir kere daha dergiyi düşündüm. Hay lanet. Fiber Ekip'tekiler bu konuyu gördüklerinde ilgilenecektir.

Heee bi an o yazını izlicem diye okudum da kanka pardon :DŞu moddasın sandım :P

kadere bak tam da tumblr da görüp google da arayıp çevirisi yokmuş diye üzülüp tam da ing olarak izleyeceğim animeyi çeviriyormuşsun :D bunların hepsi birkaç dk önce gerçekleşti asdaffghj :D

ellerine sağlık devamını bekliyorum, güzel animeye benziyor olmadı hakuouki misali sırf karakterler için izlerim :P :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kadere bak tam da tumblr da görüp google da arayıp çevirisi yokmuş diye üzülüp tam da ing olarak izleyeceğim animeyi çeviriyormuşsun :D bunların hepsi birkaç dk önce gerçekleşti asdaffghj :D

ellerine sağlık devamını bekliyorum, güzel animeye benziyor olmadı hakuouki misali sırf karakterler için izlerim :P :D

24 bölümlük animenin yarısından çoğunu ingilizce izledikten sonra "ulan bi bakıyım ya belki türkçe altyazı vardır" diye googlelayıp, divxplanetten tam da indirdiğim fansuba uygun altyazı buluyorum falan. garip bi duygu :(

@Ercan: o kadar belli ediyor muyum :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar belli etme lafını baklavaların olmamasından kaynaklanan "hayır ben izlemeyeceğim" sözüne cevap olarak söylediğini düşünmüştüm Ercan'ın. Burası iyice karıştı la.

Emel kanka daha başlamadım buna. Şuan One Piece izliyorum hiç kusura bakmasın. -_-

Nurcan kanki o imza çok hoş ya. :D Foruma ilk geldiğimde birinizin profili ya da imzasıydı ama kimindi emin değilim. Büyük ihtimal Ezgi'nindi. :D

Ve ben sapık değilim. Şimdi bana sapık diyen arkadaşlarım onun yerine "oha göğüs mü lan o :wub:" desem ne diyecekti meraklardayım. Oturun oturduğunuz yerde izleyin ecchinizi gençler. :D Ha gerçi onu da diyoruz askgdvahs.

Ve ben arada Galatasarlı yüzücüleri izlemeye gidiyorum. Şey, var böyle tipler. :ph34r: He bir de su topu oynayanlar var evet. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hiç öyle şeylerle işimiz olmaz <_< dahaa çok müzikal,belgesel, jazz felan -_-

Belgeseli 12den sonra izle, ecchiyi aratmıyor ama insan yok :(

babam teledünya paketimi aldı belgeseleri de izleyemiyorum eskisi gibi, ecchi olarak 2-3 tane seri sevmişimdir, onlarda da pek ecchi yok zaten. Kafamdan büyük memeyi sevmiyorum pek....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24 bölümlük animenin yarısından çoğunu ingilizce izledikten sonra "ulan bi bakıyım ya belki türkçe altyazı vardır" diye googlelayıp, divxplanetten tam da indirdiğim fansuba uygun altyazı buluyorum falan. garip bi duygu :(

@Ercan: o kadar belli ediyor muyum :ph34r:

o zaman ben bayağı ballıyım :lol:

Nurcan kanki o imza çok hoş ya. :D Foruma ilk geldiğimde birinizin profili ya da imzasıydı ama kimindi emin değilim. Büyük ihtimal Ezgi'nindi. :D

bebeğim imzamdaki bütün gifler bana aittir ben yaptım made by misu sakata <_< :wub: sağol bu arada :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.