Jump to content

Japonların Kapaklı Telefonları

Ogeday

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

öyle deme yani klozet önemli :D

Ben küçüken hep kapaklıya özenmişimdir. O kapağı açıp konuşma falan güzel gelmiştir bana. Ama piyasa da motorola 2. el dışında bulamayız. Japonya ise bizim gibi özenti değil, telefonu konuşmak için al

Sen bilirsin. :D Popüler olmamam nasıl düşşnürsem düşüneyi sizin suçunuz. :D İsme bak. Japoncasını görsen Dünya'daki en zor tekerleme sanırsın. :D Gerçi bugün eklendi yeni bölümü bakmaya üşendim şimd

Kapaklı telefonları çook severim >-< küçükken de severdim hala severim neden ise :D bayılıyorum onlara T~T bir çoğunun maket halini almak isterdim hep koleksiyonum olsun filan isterim hala da yani *-* çeşit çeşit :p hele Japonların ki çok güzel ve cidden yaratıcı olanları var şuan o resimlerim nerede bilemiyorum da <_< kayıp ettim .. bulursam editlerim yazımı xD çok güzel çoook :D sevilmeyecek gibi değil benim için nostaljik bi havası da var artık yani küçüklüğümden kaldığından gerçi kullanılıyor ama-_- sessiz sakin takılmayı umuyordum forumda ama bu başlığı görünce direkt yazdım neşem yerine geldi x.x bayılıyorum ve umuyorum koleksiyonunu yapacağım ;u; o kapak kapama olayını da çok hoş :'D çıkardığı ses.. anlayamazsınız kndhbfkdb -,- öyle güzel konuymuş oh be rahatladım, teşekkürler >-< :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım animeler yüzünden hepimiz seviyoruz kapaklı telefonu. :lol: Bana da hep karizmatik gelmiştir. Şu japonlara sevgim günden güne artıyor bu tür şeyleri görünce. Dizilerinde de hep kapaklı kullanıyorlar ya çok güzel birşey bence. Dokunmatikler ilk çıktığında nefret ediyordum. Durarara animesinde özendim tek. :lol: Bizim insanlarımız garip yahu bu konularda. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 sene sonra...

https://www.teknolojioku.com/guncel/dunyanin-en-zengin-ikinci-kisisi-hangi-telefonu-kullaniyor-5a5f13f786a04d60c7263a68

Telefonların asıl amacı konuşmaktır mesajlaşmak bile değil video kayıt cihazları video çekmek içindir konsollar oyun oynamak içindir vb. asıl amacı bu olmayan fonksiyonları telefonda birleştirince ortaya bulamaç çıkıyor şahsen akıllı telefonumu uzun zamandır sadece sms doğrulamaları ve saat olarak kullanıyorum ama insanların neden 16k'ya yakın video çekebilen kameralar varken 4k video çekebilen telefon kameralarını teknolojinin gelişimi olarak gördüklerini anlayabilmiş değilim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.