Jump to content

Japonların Kapaklı Telefonları

Ogeday

Önerilen İletiler

E-posta için internet paketi gibi şeyleri vardır örneğin aylık 50 tl ödüyordur 4 gb interneti vardır filan :)

Klozet konusuna gelirsek adamlar en teknolojik klozetleri kullanıyorlar.

Isıtma sistemi var oturduğunda üşüme diye, mp3 çaları var sıkılma diye :D , yapay sifon sesi çıkarabiliyor işini gören kişi seslerden dolayı utanmasın diye, senin arkanı yıkıyor istediğin sıcaklıkta ve kurutuyor, kendisini otomatik deterjanı ile yıkıyor temizliyor ve normal klozetlerden daha az su harcıyor su tassarufu yapıyor. Ayrıca hiç elle temasa gerek duymadan kumandası ile yapıyorsun her şeyi kapağını açıp kapatması bile kumandayla yapılıyor :D

Not: İyi anlattım ha sanki satıcısıyım :D

Klozetçi geldi hanım :P İyimiş ya, adamlar düşünmüş. Ama herkesin böyle klozete sahip olduğunu sanmıyorum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

öyle deme yani klozet önemli :D

Ben küçüken hep kapaklıya özenmişimdir. O kapağı açıp konuşma falan güzel gelmiştir bana. Ama piyasa da motorola 2. el dışında bulamayız. Japonya ise bizim gibi özenti değil, telefonu konuşmak için al

Sen bilirsin. :D Popüler olmamam nasıl düşşnürsem düşüneyi sizin suçunuz. :D İsme bak. Japoncasını görsen Dünya'daki en zor tekerleme sanırsın. :D Gerçi bugün eklendi yeni bölümü bakmaya üşendim şimd

Klozetçi geldi hanım :P İyimiş ya, adamlar düşünmüş. Ama herkesin böyle klozete sahip olduğunu sanmıyorum.

Herkesin böyle değil tabi bunlar daha 3-4 senedir olduğu için durumu iyi olanlar kullanıyorlar :) Ve de kaliteli restuarantlar, oteller filan ^^

Edit:Ama bi' 3-4 sene sonra baya yaygın olurlar hatta başka ülkelerde bile yaygınlaşır ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkesin böyle değil tabi bunlar daha 3-4 senedir olduğu için durumu iyi olanlar kullanıyorlar :) Ve de kaliteli restuarantlar, oteller filan ^^

Edit:Ama bi' 3-4 sene sonra baya yaygın olurlar hatta başka ülkelerde bile yaygınlaşır ^^

Klozet sektöründeki bu gelişmeyi başka şeylerden de bekliyoruz. Neden böyle yetenekleri olan duvar değil klozet?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Klozet sektöründeki bu gelişmeyi başka şeylerden de bekliyoruz. Neden böyle yetenekleri olan duvar değil klozet?

Haha ona da biz el atalım ^^ İlerde Klozetlerde daha fazla gelişme olursa size bildireceğim :D

Hem bir sürü şey de kullanıyorlar teknolojiyi robot köpek var mesela..Yemek yemiyor, tuvalete gitmiyor, seni eğlendiriyor sadece ve ölmüyor.Top bile yakalayıp geri getirebiliyor.Sence de çok güzel bir şey değil mi? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Evet bende uzun zamandır farkettim ve şu aralar kendimede pembe veya mor bi kapaklı telefon bulmaya çalışıyorum :D Japonların neden onca teknolojik telefona rağmen bunları kullandıklarına gelince bence japonlar tatlı ''kawaii'' şeyleri çok sevdiği için bu tür telefonlar kullanıyor :D

Nokia nın lumia serileri pembe yeşil falan oluyor :) Bi bakmanı öneririm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kawaii' de iş adamı kawaii'liği ne yapsın :D ? Bir de dünyadaki en çok telefon kullanan milletlerden birisiymiş Japonlar.Daha fazla önem vermeliler :)

İnanırmısın yazarken bunu düşündüm ama yinede yazdım :D Napim ben gençlerin sebebini buldum sizde adamlarınkini bulun herşeyide ben bulamam yani *-* :D Ama belki kullanımı basit diyedir nede olsa iş adamları meşgul insanlar karışık telefonlarla uğraşacak vakitleri yoktur :D

Nokia nın lumia serileri pembe yeşil falan oluyor :) Bi bakmanı öneririm :D

Biliyorum bu lumia serisini ama kapaklı değillerki :( Ben buldum bi tane internette sonny ericson aynı japonlarınkinden ama türkiyede satılmıyor heralde bulamıyorum telefoncularda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.