Jump to content

Japonların Kapaklı Telefonları

Ogeday

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

öyle deme yani klozet önemli :D

Ben küçüken hep kapaklıya özenmişimdir. O kapağı açıp konuşma falan güzel gelmiştir bana. Ama piyasa da motorola 2. el dışında bulamayız. Japonya ise bizim gibi özenti değil, telefonu konuşmak için al

Sen bilirsin. :D Popüler olmamam nasıl düşşnürsem düşüneyi sizin suçunuz. :D İsme bak. Japoncasını görsen Dünya'daki en zor tekerleme sanırsın. :D Gerçi bugün eklendi yeni bölümü bakmaya üşendim şimd

Bizim 5 sene önce kullandığımız telefonları kullanıyolar :D Hem dayanıklı ve hem de su geçirmeyeninden. Bide ıvır zıvır takıyolar ya. Çok hoş duruyo bence :D Çok hoşuma gidiyo benim şahsen.
Ama bizim ülke de, İphone 5 çıktı hemen alıyım, aha 6 çıktı, offfff yarın 7 çıkıyo gibi gibi :D Çok meraklıyız telefonlara -,-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bizim 5 sene önce kullandığımız telefonları kullanıyolar :D Hem dayanıklı ve hem de su geçirmeyeninden. Bide ıvır zıvır takıyolar ya. Çok hoş duruyo bence :D Çok hoşuma gidiyo benim şahsen.

Ama bizim ülke de, İphone 5 çıktı hemen alıyım, aha 6 çıktı, offfff yarın 7 çıkıyo gibi gibi : :DÇok meraklıyız telefonlara -,-

bizim ülkede onları  kullansan fakir damgası yersin :) o değilde  İphone vereceğim parayı git sony xperia Z1- Z2 al kat kat daha iyi yada git samsung felan al en azından samsung telefornu her sarj aleti ile çarj ediyon sony telefonda da öledir heralde kulalanmadım ( Sony M alacaktı da bulamadı  :ph34r:  :( ) neyse şuan ki telefonum iyi benim 1-2 sene götürür :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de hep kapaklı telefonların sırrını düşünmüştüm. Neden teknoloji devi Japonya'da insanlar kapaklı telefon kullanır diye. Ama onların paralarını akıllıca harcadıkları ile ilgili bir yazıya rast geldim. Telefonu amacı olan "konuşmak" için kullanıyor adamlar. 

Ama son zamanlarda animelerdeki akıllı telefonlar artmaya başladı. Özellikle yeni çıkan animeleri izlerseniz %90'ında artık dokunmatik telefon gösterildiğini fark edersiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çünkü Şu anki cihazlar gibi üzerinde izleme cihazı yok ve radiasyon tehlikesi Çok daha az :)

bak o cihazlarda öle  özellikleri varmıydı adamlar zaten radyasyonun içinde yaşıyolar birde üteelfondan gelecek radyasyona ülke yok olurdu bence :D o değilde şöyle bir yazı okumuştum "Telefon ne kadar akıllanıyorsa insan da o kadar aptallaşıyor" bu cümleye sonuna kadar katılıyorum ama ortama ayak uydurmalıyız :ph34r: ne yazık ki şuan klavyeli telefonu olanı dışlıyorlar   

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.