Jump to content
Türk Anime TV Forum
Ogeday

Japonların Kapaklı Telefonları

Önerilen İletiler

Kapaklı telefonları çook severim >-< küçükken de severdim hala severim neden ise :D bayılıyorum onlara T~T bir çoğunun maket halini almak isterdim hep koleksiyonum olsun filan isterim hala da yani *-* çeşit çeşit :p hele Japonların ki çok güzel ve cidden yaratıcı olanları var şuan o resimlerim nerede bilemiyorum da <_< kayıp ettim .. bulursam editlerim yazımı xD çok güzel çoook :D sevilmeyecek gibi değil benim için nostaljik bi havası da var artık yani küçüklüğümden kaldığından gerçi kullanılıyor ama-_- sessiz sakin takılmayı umuyordum forumda ama bu başlığı görünce direkt yazdım neşem yerine geldi x.x bayılıyorum ve umuyorum koleksiyonunu yapacağım ;u; o kapak kapama olayını da çok hoş :'D çıkardığı ses.. anlayamazsınız kndhbfkdb -,- öyle güzel konuymuş oh be rahatladım, teşekkürler >-< :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım animeler yüzünden hepimiz seviyoruz kapaklı telefonu. :lol: Bana da hep karizmatik gelmiştir. Şu japonlara sevgim günden güne artıyor bu tür şeyleri görünce. Dizilerinde de hep kapaklı kullanıyorlar ya çok güzel birşey bence. Dokunmatikler ilk çıktığında nefret ediyordum. Durarara animesinde özendim tek. :lol: Bizim insanlarımız garip yahu bu konularda. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

https://www.teknolojioku.com/guncel/dunyanin-en-zengin-ikinci-kisisi-hangi-telefonu-kullaniyor-5a5f13f786a04d60c7263a68

Telefonların asıl amacı konuşmaktır mesajlaşmak bile değil video kayıt cihazları video çekmek içindir konsollar oyun oynamak içindir vb. asıl amacı bu olmayan fonksiyonları telefonda birleştirince ortaya bulamaç çıkıyor şahsen akıllı telefonumu uzun zamandır sadece sms doğrulamaları ve saat olarak kullanıyorum ama insanların neden 16k'ya yakın video çekebilen kameralar varken 4k video çekebilen telefon kameralarını teknolojinin gelişimi olarak gördüklerini anlayabilmiş değilim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.