Jump to content

Natsu mu ? Gray Mi ?

Mr. Irish

73 oy

1. 1. Natsu mu ? Gray mi ?

• Natsu
      50
    • Gray
      23

Önerilen İletiler

Seni seçtim Natsu :D

Her zaman bir savaşta arkadaşlarını zorlayan ve kazandıran natsu

arkadaşlığa en değer veren natsu

herkesle arası iyi olan natsu

en güçlü natsu

en yakışıklı natsu

ateş kullanan da natsu ateş önemli ^^

animeyi alıp götüren de natsu

Sloganımız Belli;

Fairy Tail'den Natsu'yu alın geri neyi kalır ki :pretty-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Valla Ben HAPPY'yi daha çok seviyorum :D Ama bu ikisinden ise Gray daha havalı geliyor tip filan olarak ama Natsu'yuda güçten dolayı seviyorum :D Bu yüzden cevabım Happy :D

Şimdi Gray çok havalı ama Juvia'yayı az ağlatmadı bu herif :angry: -_- bu yüzden Natsu (Natsu da havalı canım. ^_^ ) diyorum.

En en favori karakterimdir Natsu birlikte çok gaza geldiğim olmuştur :lol:

her türlü gray abi [emoji1]

evet belki ana karakter + komik + güçlü =natsu ama bence gray baya reyiz ki animenin finalini kendi kafamda kurdum ama ne kadar doğru çıkar bilemiyom.

abi natsu end olcak gray başta bunu öldürmeye çalışcak o zamanlar baya duygu yüklü zamanlar olcak işte gray öldürmek istemesede elindeki tek çözüm olarak bunu görcek . Lucy başka yollar arıyacak. Grayle natsu savaşcak. Bi şekilda natsuyu kurtarcaklar zerefide yenicekler , anime bitcek.

kafamdaki final bu ama ne kadar doğru bilmiyom [emoji4]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

En zor sorulardan biri bence.  :D

Simdi ikisinin de azmi, kucuklukten beri o kadar calismalari denk. Natsu zaten Igneel'in oglu oldugu icin otomatik avantajli da. :c Ama bana Gray daha sirin geliyor. Juvia'yi da seviyorum galiba ondan.  :D Hem yakisiyolar bence buzla su. <-< Neyse saptim konudan. D: Gray bana -her ne kadar buz buyusu olsa da :'D- daha sicak geliyor._. Neden bilmiyorum. Bir de ana karakteri sevmeme huyum vardir. x.x Gerci Natsu'yu da cok severim aglatmistir beni. ;( Cidden soru cok zor ya. Boyle sinavda soruya bakakalirsin ya oyle oldum. D: Neyse kisa keseyim. O.o Gray'i oyladim.  :D Bitti evet.

Bana da Gray daha yakın geliyor. Bir de Gray daha hassas duygusal olarak Natsu'dan. Natsu azıcık odun bence. Ben ana karakter severim ama yan karakter ana karakterden hep daha favorim olur genelde. Öyledir genelde ana karakter sevilsede yan karakter favorisi olur çoğu kişinin. Burda Natsu geçmiş ama bir başka forumda başabaştı mesela. Bir forumda Gray geçmişti mangafoxtı galiba. Yani toplam anketlerde bile başabaşlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Natsuyu seven sever ama gray daha cool ve daha güçlü, ki son power uplar çok çetin ama iyi geçiyor, ve natsudan daha dayanıklı, saldırı gücü de gelişirse natsuyu çok rahat geçebilir. Bir de juviası var, o olmasa zaten gray hep geri planda kalırdı. Seriyi 2. kez izliyoruz, 3. sezonu şimdiden iple çekiyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Bende Animesine göre değişiyor Dragon Ball'da Son Goku'nun yerini kimse tutmaz, Bleach'te İchigo hep en havalı ve sevdiğim karakterlerin başında. Ama iş FT'ye gelince Gray'i 3. bölümde görmesem animeyi devam etmeyi düşünmüyordum. O yüzden her türlü Gray. Death Note'de L, One Piece'te Sanji  favorilerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.