Jump to content

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

Devil

Önerilen İletiler

En son bu konuyla alakalı Lucy adlı film çıkmıştı heralde,izlemedim ama orijinal bir fikir en azından.

Hepimiz beyni az çok özdeş,beynimiz kullanmamız sinir uçları arasında assosiasyon denen bağlantı kurma katsayımıza bağlı olarak değişiyor.Bu yüzden mesela doktorlar falan yaşlılara bulmaca çözmeyi önerirmiş.İtalya ile ilgili açıp okuyorsunuz birşeyler,bir anda italya deyince aklınıza gelenlerin sayısı artmaya başlıyor,çünkü italya ile ilgili beyninizde bir sürü assosiasyon kurdunuz.İnsan aklı cidden sınırsız gibi geliyor,ki bence bir insanın ömür boyu öğreneceklerini depolayacak kadar geniş olması bir nevi bunun kanıtı.Bu kadar çok bağlantı kurabiliyorken,ve bunun sonu yokken insan aklının tamamını kullanıyor diyebilir miyiz? Hayır.Biz sadece bazal fonksiyonlarımızı yerine getirecek kısımları tam kullanıyoruz.O da zaten genelde istemdışı olan şeyler.

Bükme olarak negatif insanların aurası mesela çok bulaşıcı,adamın morali bozuk,dolayısıyla benim ki de bozuluyor.Belki hepimiz bir moral bükücüyüzdür de haberimiz yoktur.Olamaz mı,olabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Avatar:Legend of Korra'yı izledim ve dedimkı kendime acaba gerçekten elementleri bükme varmı?Sonra biraz araştırdım.Bazı yöntemler fln vermişler ama Avatar'daki gibi değilde mesela bardaktaki suyu tit

Yapabileceğimiz bu fazla ileri gidemeyiz ;

Arkadaşlar şu kadar söylüyüm. İnsan gerçekten çok yüksek bir mahiyette yaratılmış. Çok zengin latifeleri var. Yani elbise gibi düşünürsek hayvanın 10 altınlık elbisesi varsa insanın 1000 altınlık elbi

eski çok eski çağlarda belki böyle şeyler olmuştur ama şimdiki zamanı düşünürsek bu ancak bilim sayesinde olur bilim+inanç :D fringe'ye bağladım eski çağlarda element olmasada özel yeteneği olan insanların yaşadığına inanıyorum nedense zaten dünya milyonlarca yıl gelişim göstermedi ama son yüz yıllarda bilim açısından teknoloji açısından süper bir atlama yaşadı ilerki yıllar büyük atlamalar yaşar diye düşünüyorum sonuçta sınırı var herşeyin sınırı aşabilcekmi bilim :) biraz fazla paranoyak oldu bazıları için xd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.