Jump to content

Pokemon The Origin ile Yeniden Doğuyor

masque

Önerilen İletiler

Böyle birşey için uzun zamandır bekliyodum. Bayaa uzun zamandır. Artık Ash'in saçmalıklarını görmekten bıktım Kaldıki Anime'den çok, amerikan kız çizgifilmleri izlermiş gibi bir hal aldı yeni nesillerle. Şirinlik şirinlik şirinlik, şirin yeni pokemonlar. Peluş bebekler gibi... 1. nesili özlemiştik harbi çok iyi oldu bence. İnşallah devam ederler...

Ash'i görmekten bıktım. http-~~-//www.youtube.com/watch?v=d-X03D3tSVU Şu tanıtım için hazırlanmış hali bile şimdiki animeden katkat daha iyi...

(Bilmeyenler için söylüyorum) Bu Pokemon Black 2 & White 2'nin Fragmanı. Black 2 & White 2 bir konsol oyunudur.)

The origin Özel Bölüm olarak çıkacak yani normal serinin yerine geçmiyecek. Normal Seri zaten devam ediyor. Türkiye'de Disney xd adlı kanalda devam ediyor. Ve son olarak Ash olmazsa izlemem diyenler biraz Red'i araştırsınlar lütfen. İnşallah The Origin'in devamı olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu kez “kahramanımız Ash” yok. Evet, Pokemon anime serisi Ekim ayında Pokemon XY ile devam edecek. Ancak haberimiz bununla ilgili değil. Pokemon : The Origin adıyla duyurulan yeni anime bölümü, Pok

Bence bunu beğenmeyip ash yok diye ayıplamak bildiğiniz gericilik, sonuçta pokemon dünyası sadece ashden ibaret değil ve gerçek pokemon fanı dediğiniz oyunlarınıda büyük bir şevkle oynamış insandır, e

Küçükken izlemesi zevkliydi fakat şuan bana hitap edeceğini düşünmüyorum, + ash de yokmuş eskisi kadar tutulacağını sanmam o yüzden izlemem yani

Oyunu kadar iyi olmasını umuyorum. Red'le oynamak çok zevkliydi. :D Onu bir anime karakteri olarak görmek gerçekten çok iyi olacak. Bu arada Pokemon, Pocket Monsters'ın kısaltılmasıdır. Çoğu kişi pokemonu animeyle tanıyıp değerlendirdiği için günümüzde ilgisi azalmakta. Bence bu oyunların satışının artmasına da yardımcı olabilir. Zaten Pokemon X-Y satışına yakın başlıyor seri. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.