Jump to content

Bleach Karakterlerinin Burçları

BlacQwOLF

Önerilen İletiler

off senin gibilerden kaldımı ya yok yatma saatin geçmiş ben kimim falan cocukmusun sen ?

senin işin yok galiba, sen zor adam mısın zar adam mısın? onu öğren öyle gel. Bundan sonra yorum yapmasan sevinirim. Diğer türlü her yorum yapışında banlanma sebebi olarak seni şikayet edeceğim. Bilgine. Sen ananın karnında yokken ben bu sitedeydim, seni ifrit seni, Ateşini söndürmeyeyim, zarar gelmesin sana...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kova (21 Ocak - 19 Şubat) Karakteristikleri: Arkadaş canlısı ve insancıl Canlı Dürüst ve Sadık Orijinal ve Yaratıcı Bağımsız ve Entelektüel Başkalarına benzemeyen İnatçı ve Aykırı Öngörülemeyen Duygu

akrep :rolleyes: ama hiç biri uymuyor :ph34r: nolcek şimdi :D lakin karakterleri sevdim zaraki - kaien - ishida :rolleyes:

Bleach Wiki'de birçok bilgiyi bulabilirsin  http://bleach.answers.wikia.com/wiki/What_are_the_characters'_birthdays

senin işin yok galiba, sen zor adam mısın zar adam mısın? onu öğren öyle gel. Bundan sonra yorum yapmasan sevinirim. Diğer türlü her yorum yapışında banlanma sebebi olarak seni şikayet edeceğim. Bilgine. Sen ananın karnında yokken ben bu sitedeydim, seni ifrit seni, Ateşini söndürmeyeyim, zarar gelmesin sana...

adam gibi konuş konuya yorum attım sen tartışma cıkardın halada uzatıyosun bide şikayet etcem diyosun dikkat et ben seni şikayet etmiyim gece gece polemliğe giremicem senle ne istiyosan yap

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Gin'le aynı burç olmak sevindirici :) Bu arada karakterlerin doğum günleriyle ilgili sık sık bir şeyler görüyorum da, acaba nerede bulabilirim bu doğum günlerini bilen var mı?

Bleach Wiki'de birçok bilgiyi bulabilirsin 

http://bleach.answers.wikia.com/wiki/What_are_the_characters'_birthdays

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gin'le aynı burç olmak sevindirici :) Bu arada karakterlerin doğum günleriyle ilgili sık sık bir şeyler görüyorum da, acaba nerede bulabilirim bu doğum günlerini bilen var mı?

Kurome`nin doğum gününü öğrenecen dimi :) Bende Akamenin doğum gününü araştırdım ama bulamadım ya bulabileceğiniz biri bana ulaşsın :D

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.