Jump to content

Üye Albümü

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kezzap yemiş yüzüne :o :o Bu da benim skype taki en son profil resmim :)

Evet arkadaşlar buraya sitenin üyelerini iyi tanımak adına resimlerinizi koyabilirsiniz bakarsınız yolda giderken birbirimizi tanıyabiliriz  :D

Şu kız haftada bir pc başına geçiyor. İnsaf be. :( Ben isterim de en son bu teklif geldiğinde beni istememiştiniz. :( Alın size konuyu topluyorum. Bu da benim telefonda eğlenirken çektiğim bir fot

Posted Images

O değil de ben seni bi görsellerde aratam dedim.. Selam olsun sana Guilherme Verlag. asdasdasd. Evet damar seksi durmuş. -_-

aaaaaaaaaaaaahahahahuahua Ezgi :D :D yarıldım burda :D

link olarak koyuyorum hatta:

https://www.google.com.tr/search?tbs=sbi:AMhZZitgHyPt6D9L7svepiWpw-Rmu7CY22Xp3Ygxaaz-UyNM7ZSnZQT2M00QvQyXhqpRRAoFd4-EGstoLpoqIsRTNPHV1wHcIZP_167I50fJCbNe78_1jMawhAvw5tTvQ3VjtFa89mBfu4QKO1VbqV6lHCBNEEDnbg9DRYME-bkakGkuS9oKAqPmKFQE58mPp5OA5ct8U3VaIEw6OQ0zbXb7AN9T_1qgb_1TQ2tZNMhK-K4DJstm4V04hYjUE5bWt_1Owh4aJl_1SSOfqusCdmNN9a_1kKWQIhYpIytyJfA7G9cXaRqecaSBLklHwJ_1pVIBPIK5HSlyZulM0p-rPhEw4_1ayVPL0DHxLLkbWRcJFxBn695uKT3mRMyzuc8e2eKhiCg4OEzEI9DQ_1iFLZnAS2AGoZPcXeb2UfVdIlw_1E5zzislM9foJzsv-M4gv4NXNq0zNBBXMDR7KWu5zBcFklV1O_1HlpRpcIG0MqSOc_1_1hfJYUAOE8Slv6tPnA3W09yYq82dB83tpoHIJCVEaLIlrZ2QJX0rL1GH-5QVXVU2KXEejZBvxtpNOuDgRI0ESpnywt-OdXNlM2NDx_1zRrSSZpyuyLvj9UpuA1jcObyvrprJC6HLpSyxlQKNwPDwg28rEgl_1unXwpEq3RWJHoTA5W0l-TZFftVbJ5L-5558NTP5KYfWPY8cpi-uB4UJfuyduKN2MPb1KtQ_1fo0zJJ2VAZsiEpmaVau3kcitptvJHPTkA76t4cO9m4NM8f4BDOHbiOVHqr9-s021uq_1tAgEdmPKjHvdHCChlNh_1bmLgRVXhXBsp8Eoc-aShEnEYfKnHqsxTIloC0oJuwURdXiN7a8kqcVKLHDbOYUtaS0c9emDAxgoKjXV493UNOQ0AXDt4yR9yvVzR_11znrs3o5fq6mloFO7GarvE0IQnJOW43Oa0S46ImVbjcNlhw2vG0SwdtI_1IlmBqX6LAG3DF7qCPoFTnEWwHemPerQYFehLh8GIIsXAcYHvNgIZQhsU2pOLNni_1ZZ-rNEhXoDllGB_1HZ8x2GOWZIqyg9gosjPAKGF9lh2ovmd7fPnbzCorz_17JBO2sXP47C_1JPx8lATfValXIcHdYXcqwW8oklIsm92IJJx8P1hOECZPlbB7G4ekLxYw6RAs2FFHLzJOk3SUwSohr3ugse-_1dmeiWSac9erYfehgRVVtlAJKf83tUD1AwVa5PNhvfl-gAtAo5XP0KTm1b0UUx1qW4ENdDxZ4PEGwbTjEDZW-WGNDvFgqmApj7k6QHbJQy21lGb9VzEenXueSZu_19R1SxTV4l8Ntn9gG2eIm4Ho1xEJBJC8eEv0rDU-l40&hl=tr&bih=774&biw=1536

link aşırı uzun olduğu için spoilera aldım, kesinlikle bi bakın derim wuhahaıuhafasıj yarıldım burda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aaaaaaaaaaaaahahahahuahua Ezgi :D :D yarıldım burda :D

link olarak koyuyorum hatta:

https://www.google.c...ih=774&biw=1536

link aşırı uzun olduğu için spoilera aldım, kesinlikle bi bakın derim wuhahaıuhafasıj yarıldım burda :D

Ben de diyorum çocuğun forumda niye sesi soluğu çıkmıyor :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İrlandalı da gözmezden gelmiş :ph34r: Ben ezgi yerinde olsam üstüne giderdim ama bozmamış hölöl ölsön

melek gibi admin mi desem bilemedim, halbuki Ezgi'yi hiç sevmem öğğğhhh...

1-2 resim koyasım geldi.

Resmi ekleyen

lise yıllarımdan, bir garip deli oğlandım o zamanlar...

Resmi ekleyen

epic sansür.

Resmi ekleyen

bunu koymazsam olmazdı. öğrenci evimizin seksi yaratığı: Lulu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

melek gibi admin mi desem bilemedim, halbuki Ezgi'yi hiç sevmem öğğğhhh...

1-2 resim koyasım geldi.

Resmi ekleyen

lise yıllarımdan, bir garip deli oğlandım o zamanlar...

Resmi ekleyen

epic sansür.

Resmi ekleyen

bunu koymazsam olmazdı. öğrenci evimizin seksi yaratığı: Lulu.

Benim de koyasım geldi ama doğru dürüst resim çekilmeyi hiç bilmiyorum. Ben ağız burun yamultmasam yanımdaki tipine bir şeyler yapıyor. Bir türlü fotoğraf koyamıyorum ya. Hep zıptırık arkadaşlar yüzünden -_- Ama yanımdakinin suratını senin yaptığın gibi yapayayım dersem

Resmi ekleyen

Ehöhöhö şeklime şemalime gel.Böyle bir şey çıkayor ortaya. Gerçi ben buraya daha önce de fotoğrafımı koyduydum.

Not: Daha adam akıllı resimlerim var ama hepsi facebook resimleri,bir değişiklik olsun istedim :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim de koyasım geldi ama doğru dürüst resim çekilmeyi hiç bilmiyorum. Ben ağız burun yamultmasam yanımdaki tipine bir şeyler yapıyor. Bir türlü fotoğraf koyamıyorum ya. Hep zıptırık arkadaşlar yüzünden -_- Ama yanımdakinin suratını senin yaptığın gibi yapayayım dersem

Resmi ekleyen

Ehöhöhö şeklime şemalime gel.Böyle bir şey çıkayor ortaya. Gerçi ben buraya daha önce de fotoğrafımı koyduydum.

Not: Daha adam akıllı resimlerim var ama hepsi facebook resimleri,bir değişiklik olsun istedim :(

o beşgen...

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.