Jump to content

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Ridwald

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 917
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

naruto 1-2  :D izledikten sonra farkları görmek istiyorum :D

Noblesse 253.sayıya kadar geldim.Animesi gibi mangası da  efsane.

Warehouse diye bir yaoi mangaya başladım şuan bakalım.

kısacık-sasukesiz-sıkıcı-göz yorucu bir bölüm daha......

sasukeyi özledim  :'(  :'(

Aynen 12 sayfaydı. ??? Ben de özledim Sasuke'yi. :-* En azından arada ne yaptığını falan koysalardı.. Ne kadar zaman oldu.. :-\

En son Itachi nin gözlerini aldığında göstermişlerdi sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

demeyin öyle çok eğlenceli ya manga okumak bence :D shojo manyağı çıktım kısa sürede okuyup okuyup duruyorum haha :D narutonun mangası da mangadan soğutur ama :D  neyse Beth faster than a kiss başla yine söylüyorum çok tatlı bir manga hala da devam ediyor ve çok heycanlı bitti  :'(  :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen ya savaş sahnelerinde hiç zevkli olmuyor.Çok karışık geliyor heyecana kapılamıyorum.

o kadar çabuk bitiyor ki o 12 sayfacık zaten bir sayfa tamamiyle resim neredeyse söz yok ... O kadar karışık ki bir de bari renkli olsa anlarsın da siyah beyaz olunca iyice arap saçı .. :D Madem böyle animesini izleyin deseniz de cevabım şu:

Yahu animesi ayrı dert :D Filler bitse bile narutonun bölümleri bana çok yavaş geliyor.. Olaylar çok yavaş alınıyor.Ben shippuudenin ilk 40 bölümünü yarım yamalak izledim sonra dayanamadım mangaya geçtim (40 bölüm sasukesiz geçer mi yaaa :D o bölümleri izlemeyip de atlayan pek bir şey kaybetmez açıkçası :) ) arada sasukenin dövüştüğü bölümler vardı onları animeden izledim sonra mangaya döndüm....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

demeyin öyle çok eğlenceli ya manga okumak bence :( shojo manyağı çıktım kısa sürede okuyup okuyup duruyorum haha :D narutonun mangası da mangadan soğutur ama :D  neyse Beth faster than a kiss başla yine söylüyorum çok tatlı bir manga hala da devam ediyor ve çok heycanlı bitti  :'(  :'(

Zaman bulduğumda izlicem kanka yaw.. Rahat bırakmıyolar. :'(

Aynen ya savaş sahnelerinde hiç zevkli olmuyor.Çok karışık geliyor heyecana kapılamıyorum.

Bence de, savaş sahneleri dediğin animede izlenir. 8)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.