Jump to content

Müzik hayatınızda nasıl bir yere sahip?

OverLord

Önerilen İletiler

• 9 ay sonra...
  • Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Müzik konusunda sadece bir dinleyiciyim :D Söylemeyide çok severim, hatta sesimin güzel olduğunuda düşünüyorumda ben en çok dinlemekten zevk alıyorum. Özellikle rock müzik. Classic rock, indie rock, a

Müziğe herhangi bir katkım yok maalesef :( ama müziğin bana çok katkısı var... :lol: Hemen her türlü müziği dinlerim.. Yeter ki kaliteli olsun :D Ama şunu itiraf etmeliyim. Buraya bir kısmını FF ola

Öncelikle, keman ve piyano çalmaya başlayalı 4 ay civarı oldu. Enstrüman çalmaya çok önem veriyorum, özellikle de ne zaman bir animeyi bitirsem hemen gidip piyanonun başında öğrenmeyi çok seviyorum.  

Müzikte profesyonelliğe yaklaşmıştım, piyanoyu iki üç sene öncesine kadar harikulade çalsam da, şu an çok kasmıyorum, ama potansiyelim de yok deil. Müzik her türlü dinlerim ama metale aşığım. Daha altı yedi ay öncesine kadar bilmiyordum metali ama iyiki de tanışmışım. Onun dışında bilirim ama çok dinlemem. Ağırlıklı metal ya da rock.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Küçüklüğümden beri en sevdiğim şey olmuştur müzik. Annem bana küçükken klasik müzik dinletirdi, oradan klasik müzik sevgim gelir. Ardından, her küçük kızın en sevdiği müzik türü olan pop müziğine o kadar kafayı taktım ki... Ayrıca hep müzisyen olmak istemişimdir. Sesimin hep güzel olduğunu düşünürdüm(ki şimdi değişti baya kalınlaştı da her neyse). Ardından, hayatım boyunca en sevdiğim müzik türü olan rock ve metal ile tanıştım. Asla dinlemekten vazgeçmeyeceğim bir müzik türü. Şimdi de elektronik müziklere ve country müziğine karşı bir zaafım var. Yani, hayatımın her noktasında müziğin önemli bir yeri var. Her şeyi bir melodi ile anlatmak da oldukça zevkli olmuştur benim için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.