Jump to content

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

OverLord

Önerilen İletiler

gintama, (en komik, gintama izlediğim dönemde olur olmadık yerde aklıma sahneleri geliyordu, yolda falan gülüyordum salak salak:))
one piece, (en müthiş hikaye, one piece en az 500 bölüm izledikten sonra hikayesine hayran kalmayan yoktur heralde.)
hunterxhunter, (en ilginç arclar, en akıcı hikaye, her arc farklı bir heyecan yaşatan tekrar tekrar izlemelik boş bölüm ve fillerlardan arınmış super hikaye.)
bakuman, ( en çok kendini izlettiren, 3 defa izlediğim tek anime, slice of lifeın en iyisi.)

gintama243-18.jpg

tumblr_n24xm4uq9D1tte5sto1_500.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim ki Code Geass. Code Geass izledikten sonra garip garip hareketler yapmaya başladım. Arkadaşlarımın söylediğine göre kendi kendime garip şeyler söylüyormuşum. :wub:

benim de Code Geass sanırım. gerçek olmasını istesem de sosyalist ütopyanın ne olursa olsun gerçekleşmeyeceğini, belli bir kesimin(gelişmiş devletler) rahat yaşaması için diğer kesimin(afrika & gü

Her gün buraya bir yerlere yazdığım iki anime var arkadaş : Birisi Claymore Diğeri GTO Karakter olarak da Onizuka Eikichi, Uzumaki Naruto ve Ulquiorra... Naruto resmen evrimleşti biz birlikte büyüd

Posted Images

On 17.09.2016 at 13:46, serkan00 yazdı:

evet ilginç bi anime, lakin bunun yeni sezonu ovası falan olmayacakmı ya hiç, manga şeklinde takip etmeyi sevmiyorum genelde.

Ben de manga şeklinde okumayı sevmem ama bu webtoon olduğu için renkli o yüzden okuyabiliyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
En sevdiklerim;
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Tatakau Shisho: The Book of Bantorra, son zamanlarda izlediğim en güzel  bilinmeyen animelerden biri.Sırf Romi Park Hamyuts Meseta adında oldukça güzel ve güçlü görünen bir kadını seslendiriyor diye izlemiştim  ama harbiden manyak bir karakter çıktı, anime gerçekten güzeldi sadece videolar cızırtılıydı ama ona rağmen çok sevdim...

Spoiler

b4740f43aa785ff230854444b39a462413574186

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
aku no hana-Mahou Shoujo Madoka Magika-monogatari serileri-Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteriu-higurashi no naku koro serisi-welcome to the nhk-serial experiments lain-night head genesis-ef a tale memories-psycho pass-monster-aoi bungaku-the melancoly of haruhi suzumiya-nazo no konojo x-chaos:head-samurai champloo-claymore-gosick-angel beats-shinrei tantei yakumo-elfen lied-kuroshitsuji-himitsu the revelation-gantz-shingeki no kyojin-death note-one piece-shigurui-mirai nikki-kokoro connect-xxxholic-baccano-utawarerumono-kaiji-kiseiju parasytle-arakawa under the bridge x bridge-death parade

en sevdigim: kino no tabi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

izlediklerim:

1-)steins gate: ana konusu: mikro dalga fırınla geçmiş zamana mesaj göndererek geleceği değiştirme.

2-)seto no hanayome: ana konusu: deniz kızının bir çocuğu kurtarması ve deniz kızlarına bu yasak olduğu için o çocukla evlenmek zorunda olması.

3-)aa-megami sama: ana konusu: tanrıça bir gence dileğini sorar, hiç sevgilisi olmayan keichi onun yanında kalmasını ister.

4-)relıfe: ana konusu: 27 yaşındaki bir gencin ilaç içerek 17 yaşındaki haline dönüşmesi ve liseye yeniden başlamasını konu alır.

5-)orange: ana konusu: 27 yaşındaki bi kız 16 yaşındaki haline mektup göndererek geçmişteki hatalarını silmeye çalışır ve geleceğide değiştirmeye çalışır.

daha yeni anime izleyen biriyim, bunlar izlediklerim, bence hepsi güzel, ama en çok orange adlı animeyi beğendim diyebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.