Jump to content

İmza Boyutlarını Ayarlamak İçin Anlatımlı Örnek Program Forumdaşlar Lütfen Okuyun

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Admin emelden ilk icraatlar :D

Bu arada direk masa üstünden gif ekliyemiyorum imzama upload sitelerinden ekledimmide resim olarak geliyo. Neyi yanlış yaptığımı biri söyleyebilirmi ?

Öncelikle anigif e tıklamayı unutma sonra ekle kısmından masa üstünden indirdiğin gifi ekle... Hızlı resimden gif olarak geri upload edebilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar çoğunuzun bildiği üzere forumumuzda şöyle bir kural var kısaca: Herkesin imzasında açıkta en az bir resim olmalı o da maksimum 600*200 boyutlarında olmalı: Bu kuralı bilmeyen bilse bile "

Tmm ya konuyu iyice dağıtmayak sonra bana atarlanıolar :D Böyle hep ablamın yanında ol canımı yi :D

Online olarak değiştirmek için bunu da kullanılabilirsiniz http://image.online-.../convert-to-gif

Öncelikle anigif e tıklamayı unutma sonra ekle kısmından masa üstünden indirdiğin gifi ekle... Hızlı resimden gif olarak geri upload edebilirsin

Her neyse ya imzamı değiştim zaten. Öncekileri direk netten yüklediğim için beceremedim belliki bu sefer. Beceriksizliğimi ve teknoloji konusundaki cahilliğimi kabul ediyorum. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

konu güzel olmuş eline sağlık ama bence sabit olcak kadar yararlı değil onlin3 boyutlandırma yapıyor ve bilmeyende fazla cıkmaz

Sabitlemedeki amaç yeni üyelerin yardıma daha çabuk ulaşması sonuçta konu diğer programlar arasında kaynayabilir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konu güzel olmuş eline sağlık ama bence sabit olcak kadar yararlı değil onlin3 boyutlandırma yapıyor ve bilmeyende fazla cıkmaz

hmm sana katılmıyorum, kakılıyorum :P bence "tanışın kaynaşın" başlığı ile "forum kuralları" başlığındaki, "imza kuralları" başlığına eklemlenebilir ;) insanların gözünün içine sokacak şekilde, ama diğer yandan bu bir program :wacko:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.