Jump to content

( 24 / 24 ) Nobunaga the Fool TAÇE & AoiFansub (Ortak Proje)

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yöneticiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Nobunaga the Fool

Anime Türü : Aksiyon, mecha, tarihi, bilim-kurgu

Bölüm Sayısı : 24 / 24

Yapım Yılı : 2014

Çevirmen : WhovianWho., ARE-YOU-SURE, jans09

Düzenleme : 3n4bL3

Özet; Doğu ve Batı gezegenleri. Bir zamanlar her iki taraf da cennetleri kapsayan "Ejderha Nabzı" tarafından bağlıydı. Savaşın bitmek tükenmek bilmeyen ateşi, gerçekliği parçalarken bir zamanlar zenginleşen toplum şimdi rüyalarda ki masallara konu oldu ve bu iki gezegen sonu gelmeyen savaşların arasında kayboldu. "Kutsal hazineler" olarak bilinen süper teknolojinin geri gelmesi dünya düzeni için devrim yaratabilir. Fakat kimsenin onlar hakkında bir bilgisi yoktur. "Kafir kız" dışında... Batı gezegeninden bir kız, Jeanne Kaguya d'Arc, dünyayı kurtaracak olan "Mesih Yıldızının" doğuşunun görüntülerini görmüş ve bu iki dünyayı gözetleyen Leonardo Da Vinci ile birlikte doğu gezegenine bir yolculuğa çıkmıştır. Orada o dönemin en büyük aptalı ve Doğu Gezegeninin en büyük kafiri ile karşılaşırlar.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 142
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

beğenme kotam yine dolmuş  <_<​ dolar tabi üst üste bu kadar çok güzel haber paylaşılır mı hiç  -_- işte asıl beklediğim seri  :rolleyes: harikasınız  :wub: trailer yok ama bir iki resim benden

Anime Adı : Nobunaga the Fool Anime Türü : Aksiyon, mecha, tarihi, bilim-kurgu Bölüm Sayısı : 24 / 24 Yapım Yılı : 2014 Çevirmen : WhovianWho., ARE-YOU-SURE, jans09 Düzenlem

ben buldum trailer'i :P 02:21'de başlıyor tanıtımı  ;)

Posted Images

• Forum Admin

beğenme kotam yine dolmuş  <_<​ dolar tabi üst üste bu kadar çok güzel haber paylaşılır mı hiç  -_- işte asıl beklediğim seri  :rolleyes: harikasınız  :wub: trailer yok ama bir iki resim benden gelsin  ^_^ aslında çok şey yazardım ama fazla işgal etmeyim buraları  :ph34r: 

ana karakter Oda Nobunaga seslendirme Miyano Mamoru (Death Note-L.Yagami, Free- Rin, Karnevel-Yogi)

nobunaga_image.jpg

2. karakter Akechi Mitsuhide seslendirme Sakurai Takahiro (Magi-Ja'far, Psycho-Pass-Makishima, Bleach-Izuru ve Wabisuke)

e-eceqefeceaa-ew.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beğenme kotam yine dolmuş  <_<​ dolar tabi üst üste bu kadar çok güzel haber paylaşılır mı hiç  -_- işte asıl beklediğim seri  :rolleyes: harikasınız  :wub: trailer yok ama bir iki resim benden gelsin  ^_^ aslında çok şey yazardım ama fazla işgal etmeyim buraları  :ph34r: 

ana karakter Oda Nobunaga seslendirme Miyano Mamoru (Death Note-L.Yagami, Free- Rin, Karnevel-Yogi)

nobunaga_image.jpg

2. karakter Akechi Mitsuhide seslendirme Sakurai Takahiro (Magi-Ja'far, Psycho-Pass-Makishima, Bleach-Izuru ve Wabisuke)

e-eceqefeceaa-ew.jpg

Bizde aradık Trailer koymak için ama bulamadık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nobunaga_image.jpg

e-eceqefeceaa-ew.jpg

Şahsen teşekkür ederim seri hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum bende. Bir trailer harika olurdu. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aramadım bile ben :Pçünkü yayınlanmadı  :D kaç zamandır takibindeyim bu serinin  :ph34r: umarım beklediğim hatta beklediğimden bile iyi olur  :D

Biz bugün gördük animelerin çoğunu neredeyse :D 7 anime alacaktık bölüştük aramızda :D 

Sanki biraz fazla anime izliyorsun sanırım :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Şahsen teşekkür ederim seri hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum bende. Bir trailer harika olurdu.  :D

bence de   :( 

http://www.nobunaga.tv/

ve 

http://www.animenewsnetwork.com/interest/2013-07-01/mamoru-miyano-yoko-hikasa-takahiro-sakurai-voice-kawamori-nobunaga-the-fool 

inceleyebilirsin :D

Biz bugün gördük animelerin çoğunu neredeyse  :D 7 anime alacaktık bölüştük aramızda  :D

Sanki biraz fazla anime izliyorsun sanırım  :P

bugün mü  :huh: görmenize çok sevindim hiç görmemekten milyonlarca kez iyidir  :P hafif takıntılıyım denebilir Animeler konusunda  -_-  belki izlediğim tek şey bile olabilir  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ve 

http://www.animenewsnetwork.com/interest/2013-07-01/mamoru-miyano-yoko-hikasa-takahiro-sakurai-voice-kawamori-nobunaga-the-fool 

bugün mü  :huh: görmenize çok sevindim hiç görmemekten milyonlarca kez iyidir  :P hafif takıntılıyım denebilir Animeler konusunda  -_-  belki izlediğim tek şey bile olabilir  :ph34r:

Hafifse sıkıntı yok :D iyi seyirler sana :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ve 

Evet acayip heyecanlandım şu an :D  Çok teşekkürler baya harikaymış :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.