Jump to content

Milanya [FF]

LeornKayn

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bölüm 1   Bölüm 2   Bölüm 3 Bölüm 4 Bölüm 5     6.Bölüm    (güncel bölüm) Bölüm 7     Hikaye kendi yaratığım Petus evreninde geçmektedir..

En heyecanlı yerde bıraktın :D   Ama devamını bekliyorum hayal gücün çok iyi yani devamı gelirse kesinlikle okurum :D

3.Bölüm eklenmiştir keyifli okumalar veya okumamalar :D   Bu bölümde hikayeye etki edicek 2-3 yan olayı tanıttım biraz...bol açıklamalı ve sıkıcı bir bölüm gibi gelebilir çünkü aksiyon pek fazla barın

Ne zamandır yazmıyormuşum 5. Bölümü yayınlayım dedim diğer bölümlere göre kısa kaldı ama kısa olması iyi birşey zaten az okuyan var belkide hiç yok...bölümlerin kısalması okunmasını kolaylaştıracaktır...

hikaye çok ilginçleşiyor ama amca nerde?! ayrıca istediğin kadar uzun tutabilirsin.. hiç sıkılmadan okuyan çoktur eminim ki :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

İlk iki bölümü okudum. Bu roman kurgusu değil, bildiğin RPG oyun senaryosu. Oyun oynuyor gibi okudum. Nispeten iyi bir şey sayılır bu.

Bazı klişeleri çok fazla kullanmış, özellikle anekdot yapmayacağım bunlarla ilgili. Zaten farkındasındır.

By the way, George denen düdüğün kalleş olduğunu adını ilk okuduğumda hissettim :D Tecrübe sanırım

Ps: Ve biraz daha tecrübem varsa eğer, George'un aslında kötü olmadığını, öyle görünmesi gerektiğini düşünüyorum. Kalanını okuduğum zaman bakarız buna

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk iki bölümü okudum. Bu roman kurgusu değil, bildiğin RPG oyun senaryosu. Oyun oynuyor gibi okudum. Nispeten iyi bir şey sayılır bu.

Bazı klişeleri çok fazla kullanmış, özellikle anekdot yapmayacağım bunlarla ilgili. Zaten farkındasındır.

By the way, George denen düdüğün kalleş olduğunu adını ilk okuduğumda hissettim :D Tecrübe sanırım

Ps: Ve biraz daha tecrübem varsa eğer, George'un aslında kötü olmadığını, öyle görünmesi gerektiğini düşünüyorum. Kalanını okuduğum zaman bakarız buna

Zaten ben roman yazarından çok senarist olmak istiyorum :D klişelere örnek versene bea öyle yazıp gitmişin belli ki uykun gelmiş bakayım nerede klişe etmişim ben pek film anime dizi izlemediğimden senin kadar tecrübeli değilim...ama bu fena derecede dizi film ve animeyi bitirmeyi düşünüyorum senaryolarını görmek için...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mesela yakın arkadaşı olarak görünen adamın kalleş çıkması. Kadim bilge konuşan ağaç, Şatoda canlanan anılar ve paranormal olaylar falan. Mesela bilge ağaç yerine baykuş olsa yine klişe :D

Baykuş Avatarda vardıya çok cooldu.Aynen farklı bir şey yapabilirmisim..Yakın arkadaş değil len onlar hiç olmadılar spoiler vermiş gibi oldum ama yinede klişe biraz editledim ama pek bişe düzeldi denenemez ilk bölüme bir kaç ekleme yaptım 2. 3. bölümlerdeki bulabildiğim yazım hatalarını düzeltim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7.Bölüm eklenmiştir.

Okumak isteyenlerin okuyup bana geri dönüş yapması önemlidir.

Eleştirileriniz olumlu olumsuz benim için değer taşımaktadır.Hikayeyi burada bitirmek istiyorum bitirmeden kastım bu aralar sık sık bölümler koymak gibi bir niyetim var.Gerçi hepiniz meşgul insanlarsınız anlıyorum.

Ama okuyanlarınız yorumsuz olarak geçmezse sevinirim.

Tavsiyem okuyanların gelecek olan 8.bölüme kadar okuyup dönüş yapmaları.

Hikaye'ye tavsiyeleriniz ve ya stilini şu tarz yapsan daha okunur kılınır diyenlerede açığım.

Ben olayların hızlı gelişmesi yandaşı olduğumdan biraz hızlı ilerletiyorum hikayeyi.

Hikayenin genel konusu hakkında fikirlerinizde önemli.

örnek : ilginç , özgün , benzer ama farklı anlatım, yetersiz sıradan bir konu , karakterler merak uyandırmıyor , hikaye gizem uyandırmıyor , aksiyon sahneleri yetersiz vs vs. 

Ayrıca niyetim romancı değil senarist olmaktır onuda göz önünde bulundurur okursanız sevinirim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Milanya'nın tüm bölümleri ediltlenmiştir.

Editlenmesinde yardımcı olan jans09   

Teşekkür ederim...Ayrıca Jans09 MühürFF  

Adlı FF'sinin okunmasını tavsiye ediyorum ben bu gün başladım ve dört bölümünü okudum gerçekten hoş bir hikayeye ve anlatıma sahip.

Fantastik hikayelerden hoşlananlara tavsiyemdir.

4.Bölümde kesmem kötü oldu ama :D en heyecanlı yerinde kestim ama devam edeceğim birazdan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.