Jump to content

Wallpaper Çalışmalarım.

bLacqRoot

Önerilen İletiler

teşekkürler.. 

güzel ama resimler biraz dengesiz olmuş kyuubinin önüne naruto koycagına sasuke itachi falan koymuşsun ne alakaysa artık ayrıca yenilmezler wallpaperi cok sacma olmuş pnglerin yerleri cok kötü yani son olarakda son resimde ne yaptın ben onu anlamadım 

SPOILER:

kyubi altı yolun senninin bir parçası ve klanlar kurucusu (uchiha klanın güzel resmi yoktu daha doğrusu hiç yoktu o yüzden altı yolun senninin koydum) ve uchiha klanın (sharingan) kyubiyi kontrol etme yeteneği var o yüzden kyubiyi koydun.birde Madara kyubiyi ilk evcilleştiren , tobi sahip olmak istiyen , sasukede naruto ıle savasırsa bır nevı kyubı ıle savasmıs olacak.itachiyi bende anlamadım :D ama dediğin gibi uchiha tapınağında 9 kuyruklu yazan bir yer vardı uchihaların özelliği 9kuyrukluyu kontrol etme yeteneği o yüzden koydum. 

avenger'a gelırsek o benım ılk denememdı :D biraz kötü olduğu doğru.Son resimde ne yaptıma gelince oresmi ben yaptın zaten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler.. 

SPOILER:

kyubi altı yolun senninin bir parçası ve klanlar kurucusu (uchiha klanın güzel resmi yoktu daha doğrusu hiç yoktu o yüzden altı yolun senninin koydum) ve uchiha klanın (sharingan) kyubiyi kontrol etme yeteneği var o yüzden kyubiyi koydun.birde Madara kyubiyi ilk evcilleştiren , tobi sahip olmak istiyen , sasukede naruto ıle savasırsa bır nevı kyubı ıle savasmıs olacak.itachiyi bende anlamadım :D ama dediğin gibi uchiha tapınağında 9 kuyruklu yazan bir yer vardı uchihaların özelliği 9kuyrukluyu kontrol etme yeteneği o yüzden koydum. 

avenger'a gelırsek o benım ılk denememdı :D biraz kötü olduğu doğru.Son resimde ne yaptıma gelince oresmi ben yaptın zaten :D

şimdi hepsi mantıklı geldi bak :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.