Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İçine edene kadar devam edin emi. GX güzeldi, ondan sonrası hep gereksiz ve fıstı.     Bundan da pek ümidim yok. Para için yapılan anime ile sevdiği için yapılan anime farklıdır.

2014 sonbaharından müjde.     Weekly Shonen Jump dergisi  Yu-Gi-Oh! animesine “Yu-Gi-Oh! Arc-V” adında bir devam serisinin geleceğini duyurdu. Beşinci anime serisi olacak bu yeni seri, 2014 sonba

Yugi reyizin yeri doldurulur mu be....

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Arkadaşlar , seriyi sevenlerin affına sığınarak yorumumu yapıyorum:

Yu-gi-oh! Serisinin ilk üçlemesi haz olarak en doruk noktayı izleyicilerine tattırmıştı. Lakin hikaye orjinalliğini ilk seriden itibari ile kaybetti. Üstelik yeni çıkan  serileri ile birlikte sığlaşmaya bir nitekim yapısının çürümesine yol açtı. Biliyorsunuz ki bir anime serisi sadece yayınlardan değil ticari olarak oyunlarından tutun t-shirt vb. mallardan karşılar. Yu-gi-oh! serisi bu organizasyonu kurduğu için sürekli kendi serisini orjinalliği olmayan , karakterleri taklitten öteye gitmeyen seriler çıkarmakta. Bunu yaparak kart ağını geliştirmekte ve çocuklara veya gençlere bunu sunarak sattırmaktadır. Görüyoruz ki  bu son serilerin Yu-gi-oh!  çatısı altında bir isimden öteye gitmiyor. Kendi adıma bu güzel seriyle büyümüş biri olarak üzülüyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Ayy çocukluğumun animesi :D Daha animenin ne olduğunu hiç bilmeden izlerdim. Hatta Joey ile düello yaptığımız bi oyunu da vardı, hala bilgisayarımda arada açar oynarım :D

Nisanda başlamış hiç haberim yok. Gx'den sonra bırakmıştım, 5D's sarmamıştı, çok saçma gelmişti. Bu nasıl bişey acaba? Pek umudum yok ama belki bakarım biraz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Hem anime hem manga hem de müthiş bir oyun keşke Türk televizyonlarında tekrar gösterilse düşünmeden izlerim bu animeyi izleyerek büyüdüğüm için kendimi şanslı sayıyorum özellikle duel monsters kuşkusuz en iyisi fakat diğer seriler de yabana atılacak gibi değil özellikle 5d ama pek çevirlmiyo artık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.