Jump to content

Sizce Manga Nasıl Okunmalıdır

Madaxe

37 oy

1. 1. Sizce Manga Nasıl Okunmalıdır ?

• İnternet kullanarak okunmalıdır
      15
    • Satın alarak okunmalıdır
      22

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim için ortam sessiz olsunda ikiside olur :)   Kitap olarak okumak daha güzel gibi

internetten zevki çıkmıyor .....

güncel ve ilgimi çeken mangalar çevremde satılmadığı sürece internetten okunmalıdır.   animesini izlediğim ve mangasını merak etmediğim Death Note serisinin mangasına para verip alcak değilim. Japonya

Ya Ezgi kanka of malsin la. ahajhajbzj

Benim icin farketmez her turlu okurum. Zaten oyle delicesine almak isteyecegim bir manga yok su an piyasada. Yani Bleach, One Piece ve Naruto gibi serileri okumak yerine izlemeyi tercih ederim. Skip Beat tarzi mangalari okumak guzel geliyor bana. Gerci onlardan ciksa da almayabilirim cunku oldukca pahalilar. aghagauahka

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
Misafir The Utopian

Hep bilgisayara indirip okuyordum. Heves edip kitapçıdan aldım bir manga geçtiğimiz aylarda. Fakat bilmiyorum ya, bilgisayardan okurken aldığım tadı alamadım ben açıkçası. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Ben koleksiyon yapmak isterdim ama bırak normal mangayı en ünlü mangalar bile tam değil. İnternetten okumak benim için tam bir işkence. Gözlerim bozuk olduğu için abartı değil 5 sayfayı 10 dakikada okuyorum. Sürekli ekrana bakmak gözlerimi acıtıyo, gözlerim acıyınca bi mide bulantısı falan geliyo :D Her sayfadan sonra ara vermek zorunda kalıyorum, bu yüzden çok yavaş ilerliyorum. 1 sene önce başladım manga okumaya ama sadece 9 bölümlük bi manga bitirebildim şu ana kadar o da Beast Master.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Söylenmiş zaten ülkemizde en popüler mangalar bile tam değil. Ben şuan FMA serisini topluyorum ama 27 ciltlik serinin ancak 8 cildi çevirilmiş. İngilizcesini bırak Japoncasına razıyım satılsa ama yok. Ben de isterdim anime karakterlerinin odalarındaki manga dolu kütüphanelerden ama olmayınca olmuyor. Ama internetten okumakta işime geliyor. FMA'yı toplamamın nedeni aşırı bağlı olmam. Öylesine okuduğum mangalar satılsa bile para vermektense internetten okumayı tercih edebileceğim gerçeği de var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her türlü netten okunmasında fayda var bu yüzden çeviri yapan arkadaşlara buradan teşekkür ediyorum. Ayrıca bende okuduğum mangaları satın almak isterim ama Türkiye de bulunmuyor maalesef Bleach, Death Note, One Piece, Naruto, Vampire Night, Hellsing ve Berserk gördüm onlarında bazıları var. Genede eksik ve yarım cilt olsalar da almaya çalışıyorum bulabildikçe ama gönül ister ki günceldekileri okuyalım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.