Jump to content

Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Geçenlerde Ercan la konuşurken birkaç tanesini saymıştım :D Listem bayağı kabarıktır :D

1) RİAS GREMORY (hangi anime olduğunu dememe gerek yok : :)): animesini izlemedim. Hep sizin suçunuz erkekler :D Sırf bu kızı çok sevdiğiniz için bende bir iticilik oluştu : :PŞaka bir yana bence tipi kötü kadın tipi ama animede baş karakter... Bu yüzden itici buluyorum galiba

2) C.C (Code Geass ) : Hadi len öyle cadı mı olur kicked2-onion-head-emoticon.gif?12928625 kardeşim falan çok seviyor C.C yi ama nedense bana çok itici geliyor

3) İchimaru Gin (Bleach) : İlk bölümlerde de son bölümde de ısınamadım bu karaktere.. Burdaki bir çok kişi bana kızacak ama :D< :D>

4) Deidara ( Naruto )

5) Laxus (Fairy Tail) : Güçlü karakterleri severim de Fairy Tail in ana teması olan dostluk arkadaşlık aile kavramlarına çok uzak bir tipi var yakıştıramıyorum animeye.. FT in hemen her karakteri için monitörün içine girip yanaklarını sıkasım gelir ama Laxus soğuk yaa :D< :D>

Listemi kabartacam ilerleyen zamanlarda :D< :D>

Ama genel olarak çirkin çizilen kötü karakterleri itici bulurum haliyle.. Mesela en son izlediğim anime Rainbow: La bu kadar çirkin ve garip çizilir mi kötü karakter ya :D  Çizsene Aizen gibi şöyle gözlüğü çıkarıp saçları sallasın :D gözümüz gönlümüz bayram etsin :D< :D>

wL130e.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 183
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben de imzandaki Kuran Kaname yi unutmuşum :D Gerçi o animede Zero hariç hepsi itici idi :D

Genel konuşucam.   Harem Animelerinde başrole konulan sürekli,saf ve biraz anlarsınız saçma bir kız oluyor aklıma şu an   Uta No Prince Sama daki,adını unuttuğum sanırım haruka'ydı gerçi ben onu ilk h

Vampire Knight ı sırf bu eleman bu kızdan ne istiyor neden bu kadar ilgili diye merakımdan izlemiştim.. Sonuç: Hayal kırıklığı ve tiksinme  :mellow:   Neyse konuyu dağıtmayayım :)

Minato: (Bazen)  Kishimoto gereksiz şekilde mükemmel yaratmış sanki. Bazen bu durumu yapmacık geliyor bana. Gerçi çok da tanıdığımız bir karakter değildi.   d1%20(1).gif

Rias: Şu an gıcığım ama gerçekten itici olup olmadığına bakmak için izleyebilirim.  :mellow:

Matsumoto: (Bu da bazen itici bulduğum bir karrakter.) Shinigami kıyafeti... :unsure:

Misa Misa, Yuno: Açıklama bile yapmıyorum size. Ölün! d1%20(9).gif

İnori: Gerçi kızın pek suçu yok. Kıskanıyorum evet.  :ph34r:

Edit: Bari Deidara için açıklama yapma zahmetine gir Emel.  : :D İçim parçalandı.  :ph34r:  Sanata ilgisi olması bile yetiyor bana, :wub:

Düzenlenme: Songena tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Minato: (Bazen)  Kishimoto gereksiz şekilde mükemmel yaratmış sanki. Bazen bu durumu yapmacık geliyor bana. Gerçi çok da tanıdığımız bir karakter değildi.   d1%20(1).gif

Rias: Şu an gıcığım ama gerçekten itici olup olmadığına bakmak için izleyebilirim.  :mellow:

Matsumoto: (Bu da bazen itici bulduğum bir karrakter.) Shinigami kıyafeti... :unsure:

Misa Misa, Yuno: Açıklama bile yapmıyorum size. Ölün! d1%20(9).gif

İnori: Gerçi kızın pek suçu yok. Kıskanıyorum evet.  :ph34r:

Edit: Bari Deidara için açıklama yapma zahmetine gir Emel.  : :D İçim parçalandı.  :ph34r:  Sanata ilgisi olması bile yetiyor bana, :wub:

Asıl sen açıklama yap önce :D Bunların hepsi neden kız :D Minato hariç :D

Ek olarak: İtici bulmak la gıcık olmak aynı şey değil bu arada :)

ve ve ve Matsumoto nun neresi itici  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asıl sen açıklama yap önce :D Bunların hepsi neden kız :D Minato hariç :D

Ek olarak: İtici bulmak la gıcık olmak aynı şey değil bu arada :)

ve ve ve Matsumoto nun neresi itici  :(

Iıı.. Animelerde erkek karakterlere ayrı bir sempatim var.  :wub:

Matsumoto'nun kişiliğini genel olarak severim de... O kıyafeti düzgün giysin.  :angry:  :rolleyes:

Lelouch demeyi unutmuşum. Fazla kibirli. Bir de Kira var. Zekiler ama kendini beğenmişlik yapmaları itici.  :mellow:

Edit : İnori yerine İnori'nin seiyuusu mu yazsam? Kıskandığım yönü o.  :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Tam zıttım çıktın ya bu nee :D

Vampire Knight ı sırf bu eleman bu kızdan ne istiyor neden bu kadar ilgili diye merakımdan izlemiştim.. Sonuç: Hayal kırıklığı ve tiksinme  :mellow:

Neyse konuyu dağıtmayayım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Leffwn

Luffy: Bu karakteri nasıl seviyorlar anlamıyorum hele kızları hiç anlamıyor. 

Beyaz sakal: Aile aile diye tutturduğu için sevmem.

Usui: O kadar abartılması yanında gereksizliği de bir o kadar artıyor.

Deidara: Sasky öldürdüğü için sevindim. 

Juvia: Juvia ve hayattan soğutan fanlarına ölüm! 

historia (shingeki): Çok itici, gördüğüm yerde erenin küçük deve attığı gibi tekme atasım geliyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Luffy: Bu karakteri nasıl seviyorlar anlamıyorum hele kızları hiç anlamıyor. 

Beyaz sakal: Aile aile diye tutturduğu için sevmem.

Usui: O kadar abartılması yanında gereksizliği de bir o kadar artıyor.

Deidara: Sasky öldürdüğü için sevindim. 

Juvia: Juvia ve hayattan soğutan fanlarına ölüm! 

historia (shingeki): Çok itici, gördüğüm yerde erenin küçük deve attığı gibi tekme atasım geliyor. 

Usui ve Juvia   shock2-onion-head-emoticon.gif?129286251 Usui yi itici bulma ya gerçek hayatta öyle bir erkek yok gözümüz gönlümüz doyuyor ne güzel waiting-onion-head-emoticon.gif?12928625

Juvia da çok komik yaaa neden itici buluyorsun anlamadım :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.