Jump to content

( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew

TheDirectEco

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Tokyo Mew Mew

Anime Türü : Macera, Komedi, Fantastik, Büyü, Romantizm, Bilim-kurgu, Shoujo, Süper-Güçler

Bölüm Sayısı : 52 / 52

Yapım Yılı : 2003

Çevirmenler : TheDirectEco

Encode : SiyahBeyaz / schneizeL

Özet; Hikaye ana karakter Ichigo Momomiya ve sevgilisi Masaya Aoyama'nın Red Data Animal müzesini ziyareti ile başlar. Bir deprem olmaya başlar ve Ichigo, rüya benzeri bir duruma girer. Daha sonra Ichigo, Ryou Shirogane ve Keiichiro Akasaka ile tanıştırılır ve bu insanlar, Ichigo'ya, DNA'sının bir Red Data Animal DNA'sıyla karıştığını söylerler. Ichigo'nun artık özel yetenekleri vardır ve Dünya'yı, onu "geri isteyen" bir grup uzaylıdan - Kisshu, Taruto, Pai ve liderleri Deep Blue - korumak için farklı bir görünüm kazanmıştır. Uzaylılar, hayvanlara hastalık bulaştıran ve onları Kimera Anima denen canavarlara çeviren deniz anası-benzeri asalakları kontrol edebilmektedirler. Ichigo, Mew Ichigo lakabını kullanarak savaşır fakat yalnız değildir. - kendisi gibi dört kız daha bulur ve kendilerine Tokyo Mew Mew derler.

(İlk dört bölümü turkanime.tv de yayınlanmıştır. O bölümleri çeviren ben olmadığım için buraya dahil etmedim ;) )

This is the hidden content, please

Speedy 5 ve 27 Arası

Klasör Linki

logo.png
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Tokyo Mew Mew Anime Türü : Macera, Komedi, Fantastik, Büyü, Romantizm, Bilim-kurgu, Shoujo, Süper-Güçler Bölüm Sayısı : 52 / 52 Yapım Yılı : 2003 Çevirmenler : TheDi

yeni bölümler için çok ama çok teşekkürler (biliyorum ne kadar teşekkür etsem azdır ama yinede teşekkür etmek istedim)  ^_^

Evet, vallahi 52 bölümlük uzun bir seriyi 1 yıl kadar bir süreye yaymadan bitirdik   :embarrassed4-onion-head-emotico  Ardacım seninde emeklerin için sağol, güzel bir iş çıkardık  :cheer2-onion-head-e

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.