Jump to content

Önerilen İletiler

2014 İlkbahar anime listesi yayınlanmıştır. İlkbahar sezonu da dolu dolu ve oldukça güzel geçecek gibi görünüyor. Yeni yılın ilk anime listesi umarım benim gibi ,herkesi memnun etmiştir.

-2014 İlkbahar Sezonu Animeleri:

ibrCvH1LbjcXNY.jpg

________________________________________________________________________________

Kaynak: Neregate.com: http://neregate.com/blog/2014/01/15/spring-2014-anime/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2014 İlkbahar anime listesi yayınlanmıştır. İlkbahar sezonu da dolu dolu ve oldukça güzel geçecek gibi görünüyor. Yeni yılın ilk anime listesi umarım benim gibi ,herkesi memnun etmiştir.   -2014 İlk

Railgun'da ana hikayeye gireceklerini sanmıyorum. Fakat mangasında bir tane daha level 5 çıkıyor. Ama Toaru light novellerini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. Animenin ilk üç sezonu sadece 14. kitaba

Bu ilkbahar dolu dolu geçecek Fairy Tail, Kimi No Iru Machi (Keşke uzunca bir anime serisi gelse:) ), Freezing Vibration'u izlemek için sabırsızlanıyorum :)))  

animeyi geç, Game of Thrones'un yeni sezon geliyor loooooooo :D

tamam neyse, Fairy Tail de geliyo :D

edit: aslında şöyle bi baktım da gayet güzel bi sezon olcak gibi görünüyor :D ben daha Date a Live'in 1. sezonu izlemedim, bunlar 2. sezonu getirmiş -.- Black Bullet hoş görünüyor. No Game No Life da hoş gibi :D

Akuma no Riddle da sürpriz yapabilir gibi sanki  <_<

edit2: Tamako Love Story de güzel göründü niyeyse o.O

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2014 de çok güzel geçicek bu animeler sayesinde sanırım <3

- Fairy Taillllll OMG. Beklediğim geliyor sonundaaa :)

Benim gibi çizim'e önem verenler için bunlar bulunmaz hint kumaşı zaten, Listeye aldıklarım : Gokukoku no Brynhildr, Mekaku City, Fairy Tail, Mahouka Koukou no Rettousei, Black Bullet, Haikyuu, Captain Earth, No game No life.

Daha çok var hepsini yazmıyım :D Spor ve Mecha izlenmezmi ya  :bled1-onion-head-emoticon: 

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler...  :cheer2-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fairy Tail sonunda geliyor.  ^_^ bunun yanında Date a Live ve Sora No Otoshimono movieside var  :rolleyes:

Black Bullet, Fuuuin Ishıın dai Shogun,No game No life uzun süredir beklediklerim sonunda onlarıda görebileceğim happy-onion-head-emoticon.gif?1292862507

Ne çok mecha var.  <_<

Övünç-sama sonunda bir yere ileti yazdın özlettin doğrusu 

Konuya gelirsek; Attack on Titan Ovası var iyi :D Fairy Tail tabi ki :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.