Jump to content

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Kaxell

Önerilen İletiler

Bana da ._.

Amnesia Online'ın devam etmesini isterdim  :ph34r: Çünkü bir sürü sorum var B|

1- Oyuncular amnezi yaşıyorsa nasıl çıkacaklar oyundan D:

2- Ben o Yake'nin karşılaştığı şahsı erkek sanıyodum şimdi o kız mıydı erkek miydi -son bölüm kafamı karıştırmış bulundu :"D azıcık hızlı okumuş olabilirim *-* -

3- (devam etmeye üşendi.)

Öyle işte ;( Duygularım çok karışık şu an. ._.

Belki eder ya.. ama bilmiyorum aklıma yazacak konu gelmiyor :/ 

Normalde bu oyun akıl hastalarını, suçluları, ya da intihar etmek isteyenleri koydukları bir evren. Ölüm oranını azaltmak için yapıyorlar bunu, kimsenin hafızası yerinde olmadığı içinde neden burada olduklarını bilmeyip normal şekilde yaşıyorlar. Yakea pusuladaki ipucu sayesinde buluyordu bu oyunu. Girdikten sonra ise hafızası yarım yamalak gitmiş oluyordu. Nedeni ise, daha önce SAO'yu oynadığı için hafızası başka bir oyunu algıladıktan sonra kendini korumaya çalışması oldu. O yüzden adı amnesia :D

Büyü yapabilen şahıs erkek zaten :) ilk 8 bölümde yanında kız olmuyor. gelecek tek kızda son sözde yazdım :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

BÖLÜMLER İÇİN http://kaxellsfanfiction.blogspot.com   Ya da Tamamlanmış PDF versiyonu   https://drive.google.com/file/d/0B2a7i75FpsaVbkxTRHpTcGxFclk/view?usp=sharing         Devamı (Düzenlen

Bölüm 2 & Bölüm 3 eklenmiştir.  :)

SON SÖZ    Yazdığım ilk Fan Fiction, bu foruma girmemi ve kalmamı sağlayan ilk göz ağrım sonunda tamamlandı. Tahmin ettiğimden daha güzel bir sonu oldu. Ve de tam içime sinen bir son oldu. (Yazarken a

Belki eder ya.. ama bilmiyorum aklıma yazacak konu gelmiyor :/ 

Normalde bu oyun akıl hastalarını, suçluları, ya da intihar etmek isteyenleri koydukları bir evren. Ölüm oranını azaltmak için yapıyorlar bunu, kimsenin hafızası yerinde olmadığı içinde neden burada olduklarını bilmeyip normal şekilde yaşıyorlar. Yakea pusuladaki ipucu sayesinde buluyordu bu oyunu. Girdikten sonra ise hafızası yarım yamalak gitmiş oluyordu. Nedeni ise, daha önce SAO'yu oynadığı için hafızası başka bir oyunu algıladıktan sonra kendini korumaya çalışması oldu. O yüzden adı amnesia :D

Büyü yapabilen şahıs erkek zaten :) ilk 8 bölümde yanında kız olmuyor. gelecek tek kızda son sözde yazdım :D

Etsin etsin... İlham patlaması olsun çok iyi olur :c :'D

Ne güzel D: Birkaç hafta etkisinden çıkamayacağım galiba  :wacko:

Şey, son bölümde "aşk kuşları" gibi bir şey geçiyordu sanki, dikkatli okumamışım herhalde  :rolleyes: *aydınlandı*

Son sözün son kısmı :') Ölümü zaten müthişti D:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Etsin etsin... İlham patlaması olsun çok iyi olur :c :'D

Ne güzel D: Birkaç hafta etkisinden çıkamayacağım galiba  :wacko:

Şey, son bölümde "aşk kuşları" gibi bir şey geçiyordu sanki, dikkatli okumamışım herhalde  :rolleyes: *aydınlandı*

Son sözün son kısmı :') Ölümü zaten müthişti D:

Evet evet aşk kuşları sözünü alay olarak söylüyorlar : :P(yaoi uzaklardan selam çakıyor)

geçen sene tek uğraşım buydu. bir ay boyunca yazarken etkisinde kalmıştım ben :D 

Normalde acıklı bir son yazmazdım. Ama Yakea'ya öyle bir ölüm çok yakıştı. O kadar yaşadığı travmadan sonra normal hayatına dönmesi beklenemezdi zaten. Çok büyük sorumluluğun altında kalmış gizli bir kahramandı o, savaşında yalnız olmasına rağmen hep acısını paylaşacak birisi vardı. Bu durum onun sorumluluğunu daha da arttırıyordu. Çünkü savaşırken bir yandan  koruması da gerekiyordu.  Ve yanındakiler Yakea için kendilerini feda edince daha da kötü hissediyordu. 

Belki öteki tarafta birbirlerine kavuşmuşlardır. (Tabi lascen araya girmezse : : :D )

Edit: Görüntülenme sayısı 10000 olmuş : :o: :o. Bunun şerefine bir şeyler paylaşırım artık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet evet aşk kuşları sözünü alay olarak söylüyorlar : :P(yaoi uzaklardan selam çakıyor)

geçen sene tek uğraşım buydu. bir ay boyunca yazarken etkisinde kalmıştım ben :D

Normalde acıklı bir son yazmazdım. Ama Yakea'ya öyle bir ölüm çok yakıştı. O kadar yaşadığı travmadan sonra normal hayatına dönmesi beklenemezdi zaten. Çok büyük sorumluluğun altında kalmış gizli bir kahramandı o, savaşında yalnız olmasına rağmen hep acısını paylaşacak birisi vardı. Bu durum onun sorumluluğunu daha da arttırıyordu. Çünkü savaşırken bir yandan  koruması da gerekiyordu.  Ve yanındakiler Yakea için kendilerini feda edince daha da kötü hissediyordu. 

Belki öteki tarafta birbirlerine kavuşmuşlardır. (Tabi lascen araya girmezse : : :D )

Edit: Görüntülenme sayısı 10000 olmuş : :o: :o. Bunun şerefine bir şeyler paylaşırım artık :D

Beğenme kotası dolmuş böhüü ;( :'D

Lascen vs Lidia o.o o.o o.o

Yaoi her yerde B|

Bence de ölümü tam yerinde olmuş  B)

Bekliyoruz  :o  :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Uzun süre yazıya bakmayınca neredeyse varlığını unutmuştum. :) Neyse, hemen konuya gireyim:

1. 2. kitabı bırakalı çok olmuştu. Devam etmeyi düşünmediğimi söylemiştim, ki öyle de olacak, onun yerine birinci kitaba uygun bir son yazıyorum. Aradan bir sene geçtiğine göre bakalım yazma stilimi ne kadar geliştirmişim. :)

2. Kalite kontrolü yapılmış bir pdf üzerinde çalışıyorum. Photoshop becerilerim ana okulu seviyesinde olduğundan 'farklı tarzda' bir kapak tasarımı yaptım. Bir hafta içinde alternatif sonla beraber paylaşıp bu hikayenin kapağı kapayacağım. :3 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.