Jump to content

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

BÖLÜMLER İÇİN http://kaxellsfanfiction.blogspot.com   Ya da Tamamlanmış PDF versiyonu   https://drive.google.com/file/d/0B2a7i75FpsaVbkxTRHpTcGxFclk/view?usp=sharing         Devamı (Düzenlen

Bölüm 2 & Bölüm 3 eklenmiştir.  :)

SON SÖZ    Yazdığım ilk Fan Fiction, bu foruma girmemi ve kalmamı sağlayan ilk göz ağrım sonunda tamamlandı. Tahmin ettiğimden daha güzel bir sonu oldu. Ve de tam içime sinen bir son oldu. (Yazarken a

Ya süpersin varya. Bi de ayın birinde bitiricem diyodum, 1 bölüm zar zor yazdım yine ertelemem gerekicek herhalde.

(O değilde sen foruma girer miydin ya  :) haha şifreyi değiştirmiştim ondan mı yeni hesap açmak zorunda kaldın? )

(Bi de + 18 değil o kadar ya, sadece millet "noluyo " demesin diye yazdım öyle.)

Edit: Stardust 1, eklenmiştir. İyi okumalar. :)

Bu arada beklettiğim için özür dilerim, ama tabletten yazdığım için ancak bu kadar oluyor. Affınıza sığınarak hikayenin diğer bölümlerini 19 Hazirana erteliyorum, bu ara bölüm olsun. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten süper olmuş Kaxell, başarılarının devamını diiliyorum. Destekçinim

Güzel başarılarının devamını dilerim...

Teşekkür ederim. :3 Bu arada nebula-shooterla konuştum bana "isin gucun harem" dedikten sonra 3. Arca kadar editledigini soyledi. :) Yolladigi zaman paylasicagim.

Edit: Ffi okuyup özelden mesaj atanlara gelsin, illa özelden atmanıza gerek yok buraya yazın bari konunun güncel olduğu belli olsun. :) :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 haziranda bi gecikme olmasa bari gecikme devam ederse bi seneye okuyamayız neden bilmiyorum ama fanfiction.net adresinde buna benzer bi hikaye okuduğumu hatırladım sanki

19 Hazirana kadar en az iki bölüm paylaşacağım, başka bir proje var onla uğraşıyorum aksadı bu bayağı. fanfiction.neti biliyorum ama orda Sword Art Online ile ilgili hiç ff okumadım. :) Bunu zaten kendim yazdım, aynısı olması imkansız (ya da biri okuyup çevirmiştir) yani.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Son 3 bölüm daha  yazıya dökülmediğinden dolayı  özür olarak ikinci kitabın ilk 7 bölümünü paylaştım. (Bu kısımları daha önceden yazmıştım.)

2.Kitap 4 Temmuzda animesi çıkmış olan Gun Gale Online zamanında geçmektedir. Ama bambaşka bir oyun ve bambaşka karakterlere sahiptir. İlerleyen bölümlerde oyunun içeriği daha da açıklanacak ve 15. bölümde son bulacaktır. 

Böylece yaptığım ilk fanfiction çalışması 35 bölümlük 2 hikayenin toplamını içermiş olacaktır. Bu bittikten sonra özgün bir hikaye olan Project:Compass çalışması tüm hızıyla devam edecektir. Yardım etmek isteyenlerin imzamdaki linklere tıklayıp cevap yazması yeterlidir. 

Fury And Sore Son 3 bölüm ---> 4 Ağustos 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.