Jump to content

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

0nLin3

Önerilen İletiler

Belki Vocaloid hayranları arasında Jin'in "Kagerou Project" serisini bilen vardır. Bir grup gencin çalkantılı hayatını anlatan bu şarkıların her biri ayrı bir hikayeyi anlatıyor.
Ayrıca Doğrudan Jin tarafından yazılmış ve Shidu'nun görsellerini çizdiği bir light novel ve Satou Mahiro tarafından çizilen ve serinin sevilen şarkılarından biri olan "Kagerou Days" adını alan bir manga da bulunmakta.

mekakucity.jpg

Studio Shaft ve yönetmen Akiyuki Shinbo, Kagerou Project için kolları sıvadı. Seri Nisan 2014 tarihinden itibaren bizlerle birlikte olacak. Serinin adı ise "Mekakucity Actors" olacak. Akiyuki Shinbo, "Puella Magi Madoka Magica" ve "Monogatari Series" gibi başarılı projelere imza atmış bir yönetmen.

Resmi Site: http://www.mekakucityactors.com/

Bu FC'de diğer KagePro hayranları ile tartışabilir, fikirlerinizi belirtebilir, fanartları ve gifleri paylaşabilirsiniz.

El1BnA.gif

Açılışın şerefine, benden bir kaç gif. Geri kalanını imzamda bulabilirsibiz.

rxyfq.gif

rxyf6.gif

rxygl.gif

s88ml.gif

s88l3.gif

Üye listesi:

0nLin3-Kurucu

SiyahBeyaz-Yardımcı

deathlilee-Üye

Usui-Chan :3-Üye

goldangel-Üye

Cold Dewil-Üye

KatsuraLoc-Üye

carmel-Üye

Rotea-Üye

ertuqrul (Lascen)-Üye

Evangeline★Hedelrick-Üye

-eXt--Üye

*Yugimotoxx-Üye

Ene-Üye

Filia-Üye

free word-Üye

Katsura-Üye

♠Misaki♠-Üye

Sina-Üye

minik animesever-Üye

Kaynem-Üye

Yadomi-Üye

zeroraw-Üye

Rєâρєя-Üye

Fyzal-Üye

Shiro.-Üye

Nekorel-Üye

Macy-Üye

h3n4-Üye

Mashiro -.--Üye

kuroiusagialice-Üye

ero36-Üye

DenizEren...-Üye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 511
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Belki Vocaloid hayranları arasında Jin'in "Kagerou Project" serisini bilen vardır. Bir grup gencin çalkantılı hayatını anlatan bu şarkıların her biri ayrı bir hikayeyi anlatıyor. Ayrıca Doğrudan Jin t

11 bölüm olmasına üzüldüm, hadi 12 olsa neyse de, 11 nedir ya? 9.99 kuruş gibi bir şey :P Bu arada; duvarlar, dergiler, her yeri süslemeye başladı seri :P   Ek olarak: Biraz da shintarou :P

Orayada baktım yok malesef :( Youtube'da da yok :/ Ama tumblr'da bunu buldum       Japonya'da da yeni yayınlandı sanırsam Belki öğlene doğru internete düşer  :confused-onion-head-emoticon:

Posted Images

Kimse paylaşım yapmayacak mı? :D Ben paylaşırım o zaman. İşte şarkılardan aldığım bir kaç replik:

"I'm sorry, I died. Shall we say our farewells?" -Ayano, Lost Time Memory
"Isn't it strange, that it's always the truth that seems most suspicious?" -Kano, Yobanashi Deceive
"Its very unfortunate to say this. But the world is going to end today." -Bir ülkenin başkanı, Headphone Actor
"This world appears to be a little too dangerous." -Konoha, Konoha's State of The World
"The heart that can save hearts, i will call it bravery." -Seto, Shounen Brave
"Hey, it's your turn next! How well will you escape this time?" -Kenjirou, Dead and Seek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üyeler gelmeye başladı :D

Önemli haberi direk vereyim, Mary'yi Kuroneko, Konoha'yı Kira seslendiriyor :D

Bendende Ene'nin seiyuu'sunu açıklayan kısa bir tanıtım.

http://www.youtube.com/watch?v=nZv_apH8Jao

Not:Video yarım kalmıyor, orada zorla birtiriyorlar :D

Şu anda hakkında bilgim olan Seiyuu'lar:

Ene: Kana Asumi (Nyarko desem anlarsınız heralde :D Ayrıca Nisekoi'nin Tachibana'sı, To aru Majutsu No Index'den Hyouka Kazakiri, Madoka Magica:Rebellion Movie'den Nagisa, Mayo Chiki'den Nakuru, Dog&Scissors'dan Madoka )

Mary: Kana Hanazawa (To Love Ru'dan Mikan, Bakemonogatari'den Nadeko, Angel Beats'den Kanade(Melek), Ayrıca Oreno Imouto wa Konna ni Kawai Wake ga nai'den Kuroneko!, Deadman Wonderland'den Shiro, Steins;Gate Mayuri, Nisekoi'den Onodera...)

Haruka/Konoha: Mamoru Miyano (Death Note-Kira dedimmi biter heralde. Ayrıca Soul Eater'den Death The Kid, ve Steins;Gate'den Okabe Rintarou!, Ayrıca Free'den Matsuoka Rin.Ayrıca şu an yeni başlamış olan Nobunaga The Fool'da Oda Nobunaga)

Haklarında bilgi buldukça güncelleyeceğim. Daha şimdiden ne kadar para harcadıkları belli. Özellikle Mary'ye çok sevindim :D Tutturu~

Ek olarak: Jin açılış ve kapanış şarkılarını yazacakmış diye bir duyum aldım  B) Shidu da ona katılacakmış. Ayrıca seiyuu seçiminde onlar söz sahibiymiş. En çok endişelendiğim konu buydu zaten :D

Birde, bu videoda ilk yarıda animede olacak seslerle Ene, ikinci yarıda Mary'yi duyablirsiniz.

Son olarak da resmi site: http://www.mekakucityactors.com/

Gaza geldim, yarım saattir yabancı forumlarda hazine avındayım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir bölüm gibi. Şu son sahneye bayıldım.  Zaten Kano'nun bu pozu favorim :D

22_2695.png?cid=152564&key=6d2320275db14

Konoha ise alışveriş merkezinde kopmuş :D

sanırım istediğin resim yüklenmemiş  :ph34r:

kano nun yüz ifadeleri çok iyi ya cidden  :D

yine seto yoktu  :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.