Jump to content

Favori yiyecek kombolarınız.

Prauin

Önerilen İletiler

Evet efendim, gerek geleneklerimizden gelen, gerek kendi keşfiniz olan, gerekse televizyondan gördüğünüz ve beğendiğiniz yiyecek kombinasyonları nelerdir ?

En büyük sırlarımdan biriyle başlamak istiyorum Eti Kakaolu + Ayran. Sonrasında Doctor Who'dan kaptığım Fishfingers + Custard (ki Türkiye'de benim gibi fakirler için pudding de olur). Ardından son olarak Malibu + Süt. Buyrun sizinkileri de duyalım. Ama ne olur Rakı + Balık gibi çok çok çok bayağı şeyler yazmayın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 161
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlgimi çeken bir başka forum konusu daha! :D   Türk kahvesi + çikolata ile güne başlamışsam şayet,   Muz+çikolatayla kuşluk vaktimi değerlendiririm :D ( bele iyice olmus muzun üstüne benmari usulü fıs

Eveeeeeeettt konu dışı bir ortama çevrileceğini tahmin ettiğimden çıkmadım forumdan :D    Şaka bir yana bir iki konu dışı şey söylenebilir ama sizin olay uzayacak gibi...   Konuyu dağıtmayalım  ^_^

hooo öncelikle ilk iletim *-* ne ka duygulandırıcı  :14:  :angel1-onion-head-emoticon: hmm konuya gelicek olursam kombolar ehehe .. ben genellikle ; Sade makarna + pekmez,bal(veya hertürlü tatlı türün

Evet efendim, gerek geleneklerimizden gelen, gerek kendi keşfiniz olan, gerekse televizyondan gördüğünüz ve beğendiğiniz yiyecek kombinasyonları nelerdir ?

En büyük sırlarımdan biriyle başlamak istiyorum Eti Kakaolu + Ayran. Sonrasında Doctor Who'dan kaptığım Fishfingers + Custard (ki Türkiye'de benim gibi fakirler için pudding de olur). Ardından son olarak Malibu + Süt. Buyrun sizinkileri de duyalım. Ama ne olur Rakı + Balık gibi çok çok çok bayağı şeyler yazmayın.

Seni anlıyorum. Çok iyi anlıyorum. Popkek-Ayran kombosunun tadını çıkartırken aldığım bakışları hala unutmam :D

Bir başka favorim ise Pilav-Limon dur. Midye gibi oluyor desem de, kimse inanmıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlgimi çeken bir başka forum konusu daha! :D

Türk kahvesi + çikolata ile güne başlamışsam şayet,

Muz+çikolatayla kuşluk vaktimi değerlendiririm :D ( bele iyice olmus muzun üstüne benmari usulü fıstıklı çikolata gezdirmek ayrı bir lüks tabi :P)

Ondan sonra elma + limon (elmayı soyup üstüne limon sıkmak suretiyle) yemek anlam veremediğim duygularımı dizginlemek için farklı bir yöntemdir de :D

Güne bu enerjiyle başlamış genç yerinde durur mu? durmazzz :P 

Gider öğle yemeği için kendine patates cipsi alır çay demler biraz peynirle birlikte afiyetle yer :P

Gözü dönmüş S.D (18) evde; peki, halley, gofret ve cuma çıkışı hayrına dağıtılan hobileri bulursa onlardan pramit (beynine kan gidiyorsa eyfel kulesi bile) yapar

hobileri de üstüne rendeler rivayetlere göre kendinden geçip çikolata sosu ya da vanilyalı krem şantiyle de son rötuşlarını yapabilirmiş..

Tüm bunların ardından büyük bir suçluluk duygusuyla akşam yemeğinde salata yer..

NOT: Balık ayran yoğurt diyen arkadaş yalnız değilsin bunun lezzetini sadece gizli bir grup biliyor.. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Güzel konu :D :D

Sandviç ekmeğinin içine çilek reçeli sürüp üstüne turşu dizen kuzenim kadar olmasam da ilginç kombinasyonlarım vardır :D

Haşlanmış mısır+ tereyağı+ limon+ tuz: Bana herkesin yaptığı bir şeymiş gibi geliyordu ama garipseniyorum bunu yiyince :D

Geçen hafta ev yapımı havuç cezeryesinin üstüne sakızlı muhallebi çok güzel gidiyormuş onu denedim mesela :D

Çiğ taze sarımsakla bulgur pilavı ohh la la oluyor mesela deneyin :D

Simit+ Ranch sos... Yummy :D

Ha bi de hazır sıcak çikolatayı soğuk deneyin :D Daha lezzetli :D

Her şeyi ama her şeyi geçtim görenlerin çocuk musun sen diyip yemeye bayıldığım kombinasyon: cici bebe+ süt :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel konu :D :D

Sandviç ekmeğinin içine çilek reçeli sürüp üstüne turşu dizen kuzenim kadar olmasam da ilginç kombinasyonlarım vardır :D

Haşlanmış mısır+ tereyağı+ limon+ tuz: Bana herkesin yaptığı bir şeymiş gibi geliyordu ama garipseniyorum bunu yiyince :D

Geçen hafta ev yapımı havuç cezeryesinin üstüne sakızlı muhallebi çok güzel gidiyormuş onu denedim mesela :D

Çiğ taze sarımsakla bulgur pilavı ohh la la oluyor mesela deneyin :D

Simit+ Ranch sos... Yummy :D

Ha bi de hazır sıcak çikolatayı soğuk deneyin :D Daha lezzetli :D

Her şeyi ama her şeyi geçtim görenlerin çocuk musun sen diyip yemeye bayıldığım kombinasyon: cici bebe+ süt :D

birde cicibebe yi yurtta yiyince garipsenmek daha bi farklı oluyor  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

birde cicibebe yi yurtta yiyince garipsenmek daha bi farklı oluyor  :D

Kilo aldırıyor ama yaa :(

Ek olarak babamın çok enteresan kombinasyonları vardır :D Öyle ki içine ne koyduğunu kestiremediğim için çok örneğini veremeyecem :D Ama geçen gün patatesi soyup doğrayıp haşlayıp suyunun üzerine yumurta kırarak domatessiz menemen yaptığını iddia etmişti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.