Jump to content

Favori yiyecek kombolarınız.

Prauin

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 161
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlgimi çeken bir başka forum konusu daha! :D   Türk kahvesi + çikolata ile güne başlamışsam şayet,   Muz+çikolatayla kuşluk vaktimi değerlendiririm :D ( bele iyice olmus muzun üstüne benmari usulü fıs

Eveeeeeeettt konu dışı bir ortama çevrileceğini tahmin ettiğimden çıkmadım forumdan :D    Şaka bir yana bir iki konu dışı şey söylenebilir ama sizin olay uzayacak gibi...   Konuyu dağıtmayalım  ^_^

hooo öncelikle ilk iletim *-* ne ka duygulandırıcı  :14:  :angel1-onion-head-emoticon: hmm konuya gelicek olursam kombolar ehehe .. ben genellikle ; Sade makarna + pekmez,bal(veya hertürlü tatlı türün

Bir gün mideni bozacaksın diyorlar ama neyse

Valla her şeyi yiyebilirim karıştırıp :D

Mesela geçende arkadaşların yanında kola ve gazoz ve portakal suyu karışımım içtim.(evet içecek manyağıyım)(hayır midem bulanmıyor :D)

Bana tip tip bakıyor hepsi kendileri çift lavaş dürümü tek lokmada yutarken iyi ama.

Bu arada sadece kola ve gazozu karıştırmayın kola fanta karışımı gibi birşey olmuyor :D inanın bana.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

kakaolu kek + muzlu süt  :rolleyes: 
cici bebe +süt ( anlaşılan forumca yiyoruz  :ph34r:  )
sütlü kahve + her şey  :D 
bide tatlı yersem mutlaka arkasından tuzlu yemem lazım veya tam tersi  :blink: genellikle tatlı sonrası turşu güzel gidiyor  :ph34r: 

nasıl olsa hepsi aynı yere gidiyor göbeğe  -_-   ben, göbeğim ve yediklerim ayrılmaz üçlü  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne kalori basan adamlarmışsınız arkadaş, yemin ediyorum motivasyonum arttı, daha da saydıklarınıza dokunmam. Aranızdaki dişiler 40-50 arası şirin köylü teyze olacaklar kokusu alıyorum. Tamam vurmayın.

Tek takıldığım kelime "Dişi" kelimesi oldu. Erkek olsam da diyemeden edemedim. Genelde hayvanlara veya bitkilere kullanılan biraz sert bir tabir. uyarı olsun da aklında bulunsun dedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tek takıldığım kelime "Dişi" kelimesi oldu. Erkek olsam da diyemeden edemedim. Genelde hayvanlara veya bitkilere kullanılan biraz sert bir tabir. uyarı olsun da aklında bulunsun dedim.

Ben kız, hanımefendi, baaaaayan ve kadından daha dürüst ve erdemli buluyorum dişi kelimesini. İlk saydıklarım toplumsal cinsiyet ve hitaba giriyor. Ben biyolojik olarak vücutlarından bahsederken neden dişi demek sert bir tabir oluyor onu anlayamadım ? Unutulmamalı ki biyolojide biz de hayvanız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.