Jump to content

Film ve Dizi Replikleri

Prauin

Önerilen İletiler

• 6 ay sonra...
  • Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yoruldum, patron.. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Yanımda hiç arkadaş olmamasından yoruldum. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri.. En çokta insanlar

adam 900 yaşında :)   Doktor : daha - 5 dakika önce küçük bir kızdın. Amy : Teyzemdende kötüsün Doktor : Ben Doktor'um, herkesin teyzesinden daha kötüyüm.

"Saving people,hunting things,family business" Supernatural-Dean Winchester

• 4 ay sonra...
  • Forum Admin

Rambonun ortağı: Rambo! Tuzağa düştük ! Ney yapacağız?

(Rambo ile ortağı sadece iki kişi olarak düşman birliklerinden kaçmaktadır. Bir tepeye çıkarlar ve karşılarında bir tabur düşman askeri bulunmaktadır)

Rambo: Bir fikrim var: Etraflarını saralım!

:D :D :D

Rambo 3 ten :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

“Bazen, sadece söyleyebildiğimiz şeyler arasında yaşadığımızı düşünüyorum. Başkasına olmadı, bana oldu. Bazen garipliklerin üstesinden gelmek için yaşarız. Ben deli değilim öyle olduğumu düşünseler bile. Ben de herkesle aynı dünyada yaşıyorum. Sadece sende olan şeyin daha fazlasını görüyorum. Yarın cesedimi bulacaklar. Eğer inanmıyorsan kontrol edebilirsin. Ölümümden sonraki hayatı gördüm ve sana söylüyorum; çünkü bu, kendine ve kızına daha iyi bir hayat sağlamanın tek yolu. Jean, bir gün sigara içerken uyuyakalacaksın ve yanarak öleceksin. Kızın büyüdü ve senin şu anda sürdüğün hayatın aynısının acısıyla yaşıyor. Ve seni çok özlüyor. Hayat bazen gerçekte bir ölüm haberiyle başlar. Bu her şeyi bitirebilir; olmasını çok az istediğinde bile. Hayatta asıl önemli olan hala yaşıyorken, asla geç olmadığına inanmaktır. İnan bana Jean, durum ne kadar kötü görünürse görünsün uyanıkken, uyurken olduğundan daha iyi görünür. Ölünce, olmasını istediğin tek bir şey var. Geri dönmek.”

The Jacket

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

"Aklından ne geçtiğini biliyorum. Acaba beş mermi mi sıktı yoksa altı mı? Doğrusunu söylemek gerekirse bu karışıklıkta bende unuttum. O tüfeği alıp beni vurabilirsin. Ama elimde ki tabanca bir 44lük magnum, dünyanın en güçlü tabancası ve o kafanı uçurabilir. Şimdi kendine şu soruyu sormalısın: Kendimi şanslı hissediyormuyum? Ee serseri? Hissediyormusun?"

Harry Callahan (Clint Eastwood) - Dirty Harry

(Hayatımda bir filmde gördüğüm en şahane diyalog:)

"Ben başçavuş Hartman, sizin kıdemli eğitimcinizim. Şu andan itibaren sadece sizinle konuşulduğu zaman konuşacaksınız ve o pis ağızlarınızdan çıkan her cümle 'efendim' ile başlayıp, bitecek. Anladınız mı beni pislikler?"

"Evet Efendim"

"S*******! Sizi duyamıyorum! T****** herifler gibi bağırın!

"Evet Efendim!"

"Eğer siz hanım evlatları adamdan ayrılabilirseniz, eğer acemi eğitiminden canlı kurtulabilirseniz, iste o zaman birer silah olacaksınız. Savaş için dua eden ölüm rahiplerine dönüşeceksiniz. Ama o gün gelene kadar bir b**  değilsiniz. Dünya da ki en aşşağılık yaşam formusunuz. İnsan bile değilsiniz! G***** toplamaktan aciz, basıbozuk amfibi yaşam formlarısınız. 

Sert olduğum için beni sevmeyeceksiniz. Ama benden ne kadar nefret ederseniz o kadar çok sey öğreneceksiniz. Sertim ama adilim. Burada ırkçılık yok. Zencilere, yahudilere ya da italyanlara tepeden bakmam. Burada hepiniz eşit derecede değersizsiniz. Bana da sevgili deniz piyadelerimde bulunan tüm yeteneksizleri ppstalamam emredildi. Anladınız mı beni pislikler?"

"Evet Efendim"

"İsmin ne senin pislik?"

"Er Brown Efendim!"

"S*****! Artık ismin Er Kartopu. Yeni ismini beğendin mi?"

"Evet efendim!"

"Beğenmeyeceğin bir şey var er kartopu. Yemekhanede her gün kızarmış tavuk ve karpuz vermiyorlar.

"...bu sen misin John Wayne? Yoksa ben miyim?"

"Kim söyledi onu? HANGİ P** SÖYLEDİ LAN ONU? O ölüm fermanını imzalayan aşşağılık, sinsi i*** evladı kominist p*** hanginiz?!

...Kimse demek? S******min ruhları söyledi o zaman! Harika. Sizi idmanda GEBERENE KADAR çalıştıracağım! G***nüzden kan gelene kadar koşturacağım! Senmiydin lan yoksa sıska p***?!"

"Hayır Efendim!"

"Seni küçük p**! Lanet bir solucana benziyorsun! Emimim sendin!"

"Ben söyledim efendim!"

"...bak sen? Aramızda bir komedyen var. Er palyaço! Dürüstlüğüne hayran oldum. Sevdim lan seni. Bir ara eve uğrada kız karkerşimi s**."

(Hartman, Joker 'in karnına vurur ve Joker yere yığılır.)

"Hayvan herif! Adını aldım, artık benimsin! Ne güleceksin ne de ağlayacaksın! Herşeyi harfi harfine öğreneceksin! Simdi kalk ayağa!

Bir an önce kendine bir çeki düzen ver yoksa gözlüklerine s****** dünyayı b***** görürsün!"

"Evet efendim!"

"Er palyaço sevgili deniz piyadelerime neden katıldın?"

"Öldürmek için efendim!"

"Demek sen bir katilsin?"

"Evet efendim!"

"Savaş suratını göster!"

"...Efendim?"

"Savaş suratın var mı? AAAAAAAAAHHHHH! İşte bu bir savaş suratı. Şimdi senin savaş suratını görelim!"

"AAAAHHHH!"

"S*****! Beni ikna edemedin! Esas savaş suratını göster!"

"AAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHH!"

"Beni kortutamadın. Üzerinde çalış!"

"Evet efendim!"

Çavuş Hartman (R. Lee Ermey) - Full Metal Jacket

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.