Jump to content

2013 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

2013 YILI TÜRKANİME FORUM ÖDÜLLERİ

Ohayyoğğğğ Minnaaa,

wMDDR9.gif

2013 yılını geride bıraktık ama nasıl bıraktık, bir tür anket yapılması için rica geldi -_- pek rica değildi resmen üstüme attı pehh <_<  neyse Anime dünyasın da  en iyiler seçildi :rolleyes:  o zaman biz de en lerimizi seçelim  ^_^ 
TürkAnime ailesi olarak sizi göre  forumumuzun enleri ??

wj66ND.gif

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi =

xY66DZ.gif

2-Forumun en geyiği =

xRDD0R.png

3- Forumun en aktif üyesi =

eyqqEj.jpg  

4-Forumun en şamatacısı =

Kr11O3.gif

5-Forum da en güzel avatar kimin =

xGDDBZ.gif  

6-Forum da özlediğiniz üye=

eaYYLQ.gif   

7-Forum da en suskun üye =

KDDDPv.gif

8-Forum da en iyi Fanclub=

K6NN9v.gif

9-Forum da en aktif konu =

emoo30.gif  

10- Forumun en ____________________________??     Siz tamamlayın,

epnn0a.gif  

Not = Forumda belli bir zaman geçirmiş ve üyeler hakkında fikir sahibi olmuş üyeler katılsın oylamaya, Birde Kendine oy vermek yok.

Oy veren arkadaşlara ve kazananlara, yat, kat, Karayipler de tatil, ömür boyu bedava ramen,

dermişimmmm yok öyle bişi  

eoVVm7.gif

katılımlarınızı bekliyoruz katılmayanların, elektriği kesilsin, internetlerinin bağlantısı kopsun, pc lerinin ekranı açılmasın gibi hoş temennilerim var :ph34r:

Okuyan, katılan, katılmayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

wMDDMa.gif

ilk defa böyle bir şey yapıyorum kusurum olduysa af ola düzenlenmesi gereken yerler varsa yetkili arkadaşlardan rica ediyorum :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2013 YILI TÜRKANİME FORUM ÖDÜLLERİ   Ohayyoğğğğ Minnaaa,   2013 yılını geride bıraktık ama nasıl bıraktık, bir tür anket yapılması için rica geldi -_- pek rica değildi resmen üstüme attı pehh &lt

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi =Ilithya,AmyGirl     2-Forumun en geyiği =Hazado (bir vakitler Paprika ile Zeynep (: ) idi   3- Forumun en aktif üyesi =Bunu yazmıyorum çünkü yaklaşık 8-10 tane k

Ne güzel imzalar var lan harbiden. Benim imza arayacak zamanım yok valla. :(  Çok fazla soru var ya valla üşendim ama bir daha cevap verecek vakit bulamayabilirim. Hazır pcyi boş bulmuşken cevaplayay

• Forum Admin

Ben onları bilmem buraların yabancısıyım :D Echii Fc olsun o zmn görüntülenme sayısı yeter ya 60 Bin :D Avatar olarakda Aziz abi'nin ki güzel :D 

sen ve yabancılık :blink: de git Eren <_< senden bişey isteyende kabahat -_- gariptir onu yazarken benim de aklıma direk Echii FC geldi :blink: ben oylamaya katılmıyorum ama sana katılıyorum avatar konusun da :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

ben kendimi forumun en ruh hali değişken üyesi ilan ediyorum Yuki-chan tadaaaa :cheer2-onion-head-emoticon:   ( cümleye başlarken depresim başladım sanunu mutlu bitirdim kendim bile ruh halime yetişemiyorum :angel1-onion-head-emoticon:  ) 

anlaşıldı kural koymak gerekecek :depressed1-onion-head-emoticon: kendinize oy vermeyin ulennnn :hate-onion-head-emoticon:  Muko sen yapma bari :desperate2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.