Jump to content

Angel Beats PC'ye çıkıyor

Ecciel

Önerilen İletiler

x3GNR5.jpg

Yanlış duymadınız, Angel Beats PC'ye geliyor! ^_^ Tabii öyle FPS, RPG tarzı bir oyun beklemeyin; Key'in her eseri gibi, Angel Beats'de bir görsel roman olarak yapılacak.

Öncelikle bilmeyenler için açıklayayım. Görsel roman (Visual Novel) tipi oyunlarda hikayenin ana karakterini canlandırırsınız ve hikaye oyun süresince yaptığınız seçimlere göre şekillenir. Kimisinde mini-oyunlar bile bulunur (mesela Little Busters!'daki beyzbol mini-oyunu)

Angel Beats'in görsel romanının yapılması söylentileri ilk olarak Jun Maeda tarafından Kasım 2010'da Kyoto Üniversitesi'nde yaptığı bir konuşmada gelcekte Angel Beats'in görsel romanının yapılabileceğini söylemesiyle başladı. Bu söylentiler tam olarak 27 Eylül 2013'te G-Dengeki dergisinin ön kapağında Angel Beats'in görsel romanı hakkında kesin bilgiler ve piyasaya sürülme arihinin verilmesiyle kesinleşti. Angel Beats'in görsel roman serisi 6 adet "beat(ritim)"e bölünecek. Angel Beats -1st beat- adlı ilk görsel roman ilerleyen aylarda çıkacak. Görsel roman serisinde toplam 19 karakter rotası olacak. Angel Beats -1st beat-'de yer alacak karakter rotaları Yui, Matsushita ve Iwasawa. 

Opening videosu:
https://www.youtube.com/watch?v=N-nCErVn15I

İşte yayınlanan bir kaç CG:

sample_cg_vol1_iwasawa_l-500x281.jpg

sample_cg_vol1_iwasawa2_l-500x281.jpg

sample_cg_vol1_matusita_l-500x281.jpg

sample_cg_vol1_tensi_l-500x281.jpg

sample_cg_vol1_yui_l-500x281.jpg

sample_cg_vol1_yuri_l-500x281.jpgÜ

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yanlış duymadınız, Angel Beats PC'ye geliyor! ^_^ Tabii öyle FPS, RPG tarzı bir oyun beklemeyin; Key'in her eseri gibi, Angel Beats'de bir görsel roman olarak yapılacak. Öncelikle bilmeyenler için aç

Hmm..(sevinçten ne yapacağını bilemedi bu yüzden çayı dikti ağzı yanıyor )

2. foto çok ilgimi çekti sabırsızlıkla oynamak istiyorum amma türkçe oluyomu arkadşlar ceviriliyomu yani Türkçeye ? Japonca oynamak biraz sıkınıtı yarata bilir benim için ilk defa böyle bir oyun oynıy

çıksın yahu. animede Kanade ile ilişkisi hoş güzeldi de ben Yuri ile bi ilişkisi olsa nasıl olurdu hep merak etmiştim :D oyunu çıkınca indirip kendim deniycem, hayvanlar gibi asılcam Yuri'ye  :wub:

edit: ya da boşver Yuri'yi falan, Iwasawa'ya da hayvanlar gibi yazabilirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.