Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Bir saat önce, Sudee yazdı:

Gerizekalı Mavi bir kediye güvenmek ne kadar mantıklı olabilir?

Yani Gray aptalmısın çocuğum? 

Lucy 'ninde birşeyden haberi yok safına açacak kitabı 

Ayn hepsi beni sinir ediyor ya ama en sonunda herkezi kurtaran lucy olcak:bad-atmosphere-onion-head-emoticon: orası kesin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Sudee yazdı:

Gerizekalı Mavi bir kediye güvenmek ne kadar mantıklı olabilir?

Yani Gray aptalmısın çocuğum? 

Lucy 'ninde birşeyden haberi yok safına açacak kitabı 

Bir şey bilmeden açmaları kesinlikle yanlış Zeref'i yenemeyeceğinden mi açıyorlar acaba.  Zeref vs Natsu'yu bundan çok daha güzel bir şekilde görmek isterdim Yıllardır bekliyoruz Zeref bir iki şekil büyü kullansın diye. Darısı END vs Zeref'in başına

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Suizeni yazdı:

Ayn hepsi beni sinir ediyor ya ama en sonunda herkezi kurtaran lucy olcak:bad-atmosphere-onion-head-emoticon: orası kesin

Evet :panda-08:

2 saat önce, SiyahDranza yazdı:

Bir şey bilmeden açmaları kesinlikle yanlış Zeref'i yenemeyeceğinden mi açıyorlar acaba.  Zeref vs Natsu'yu bundan çok daha güzel bir şekilde görmek isterdim Yıllardır bekliyoruz Zeref bir iki şekil büyü kullansın diye. Darısı END vs Zeref'in başına

Ya olay yenememeleri değil pek 

Yani Gray de biliyor ne olacağını,ayrıca Mavis demiş size planım var bekleyin diye 

Size gelen bu adrenalin ne krdşm?

Yani Lucy neler olacağını bilmiyor ama Gray  biliyor ne kadar mantıklı o kitabı açmak 

Mashima gerçekten bitirmek istiyor seriyi ama bunu yaparken aptal aptal ilerleme yapıyor 

Umarım End vs Zeref kötü olmass

Bu arada Zerefin resetleme işi işe yararsa dünya nasıl etkilenir?

İlgi çekici olur yav

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Sudee yazdı:

Evet :panda-08:

Ya olay yenememeleri değil pek 

Yani Gray de biliyor ne olacağını,ayrıca Mavis demiş size planım var bekleyin diye 

Size gelen bu adrenalin ne krdşm?

Yani Lucy neler olacağını bilmiyor ama Gray  biliyor ne kadar mantıklı o kitabı açmak 

Mashima gerçekten bitirmek istiyor seriyi ama bunu yaparken aptal aptal ilerleme yapıyor 

Umarım End vs Zeref kötü olmass

Bu arada Zerefin resetleme işi işe yararsa dünya nasıl etkilenir?

İlgi çekici olur yav

Valla başarılı olur da geri döndürürlerse Eyvallah derim ama hepten başarısız olursa kaldır çöpe at seriyi Baş düşmanın hiçbir şey beceremediği bir seri olmaktan başka bir şey olamaz. 

Şu son ilerleyişe göre de savaş çok anlamsız olmaya başladı amaç zamanı sıfırlamak ama sen niye gidip kıtayı işgal ediyon bir tane peri kalbi için orda o kadar adam mundar burda biz kanser olduk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, SiyahDranza yazdı:

Valla başarılı olur da geri döndürürlerse Eyvallah derim ama hepten başarısız olursa kaldır çöpe at seriyi Baş düşmanın hiçbir şey beceremediği bir seri olmaktan başka bir şey olamaz. 

Şu son ilerleyişe göre de savaş çok anlamsız olmaya başladı amaç zamanı sıfırlamak ama sen niye gidip kıtayı işgal ediyon bir tane peri kalbi için orda o kadar adam mundar burda biz kanser olduk

Bende onu anlamadım krdşm 

Yani istese çok rahat alırdı Fairy Heart'ı şu zamana kadar

Tamam madem amaç sıfırlama 

Neden End peşinde koştun? 

:// Yani hala Zerefin gerçek motivasyonunu bilmiyoruz 

Gerçekten çok salakça bitecek 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umarım olayı daha sağlam bir kaynak üzerine oturtur. 1 yıllık arada ft boşken adam her türlü bulur alırdı peri kalbini önce dünyayı yok etmek dedi sonra insanlığın geleceği dedi şimdi de zamanı sıfırlayacağım diyor Bir karar ver la ne bok yiyecen

Acnologia'ya da bu benim görevim dedi Mashima hep böyle açık uçlu şeyler söyleyip arkasını vermiyor çok trol beyefendi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.