Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Real-Men-Frrranky, 10.06.2020 - 06:01 tarihinde yazdı:

buralar ölmüş ya canlandırmak için ilk adımı atıyorum

siz ne düşünüyosunuz anime-manga farkları hakkında

İçeriği Gizle

fairy tail mangasını okuyan biri olarak şunu söyleyebilirimki animesi benim için en kötü uyarlamalara girer herhalde.Laxus fight ına bakıyorum mangada fairy tail in güçlü büyücüsüne özel çizmiş adam mis gibi kalıplı vs herif saldırı anında ki çizimler güzel herşey iyi animeye de bi bakayım dedim bakmaz olaydım natsunun koluna yanardağ koymuşlar alev değil lav fırlatıyor falan inanılmaz kötüydü sonra da izlemedim zaten animeyi

siz ne düşünüyosunuz anime-manga farkları hakkında

Mangası tabii daha iyi, animesinde geçtim çizimlerini, dövüş sahneleri bile hep yumuşatılmış şekilde; orada iki kişi bir birini parçalıyor, ne kan var ne de başka bir şey, iki çizik atıp oranın zarar gördüğünü gösteriyorlar o kadar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Ferris, 16.06.2020 - 14:16 tarihinde yazdı:

Mangası tabii daha iyi, animesinde geçtim çizimlerini, dövüş sahneleri bile hep yumuşatılmış şekilde; orada iki kişi bir birini parçalıyor, ne kan var ne de başka bir şey, iki çizik atıp oranın zarar gördüğünü gösteriyorlar o kadar. 

Yav bırak kanı senaryo tutarsız böyle bişey izleyince kendini aptal gibi hissediyorsun.Birşeyleri yapıyor ve oldu diyor halbuki olabilite ihtimalini bile görmedik daha önce mangada.Bu kadar sığ ilerleyen bir senaryo bulamazsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Yav bırak kanı senaryo tutarsız böyle bişey izleyince kendini aptal gibi hissediyorsun.Birşeyleri yapıyor ve oldu diyor halbuki olabilite ihtimalini bile görmedik daha önce mangada.Bu kadar sığ ilerleyen bir senaryo bulamazsın.

Manganın konusunu okuyunca ilgi çekici olarak görüyorsun ama işleyişe gelince cidden zayıf. Sanırım en güzel yanı, bölümlerin çevirisi paylaşılınca yorumlar bölümüne yazılan yorumları okumaktı. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.