Jump to content
Türk Anime TV Forum
getsuga

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

Önerilen İletiler

Spoiler

13 saat önce, lntegral yazdı:

Haftaya 2 bölümse END yüzde 213423536456546 haftaya gelir

Yalnız ben orada Lucynin ne demek istediğini anlamadim 

Diğer bölümün isminden de birşey anlamadim 

Flashback falan mı olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spoiler

12 saat önce, Sudee yazdı:

Yalnız ben orada Lucynin ne demek istediğini anlamadim 

Diğer bölümün isminden de birşey anlamadim 

Flashback falan mı olacak 

Orda önemli muhabbet dönmedi.Natsuya ait bilgiler fışkırdı bunlarda şaşırdı işte bunlar natsuya ait bilgiler diye...

Diğer bölümün adıda nasıl çevirilir bilemiyorum ama Artık sevgi görmiyceksin gibi bişey diyor.END fışkırır diye bekledik harfler fışkırdı allah karetmesin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spoiler

12 saat önce, lntegral yazdı:

Orda önemli muhabbet dönmedi.Natsuya ait bilgiler fışkırdı bunlarda şaşırdı işte bunlar natsuya ait bilgiler diye...

Diğer bölümün adıda nasıl çevirilir bilemiyorum ama Artık sevgi görmiyceksin gibi bişey diyor.END fışkırır diye bekledik harfler fışkırdı allah karetmesin

Şimdi Time Lapse Zerefin elinde ve bunu zamanda geriye dönmek için kullanacak 

Teorim;

Bunun içün Neo Eclipse lazım 

Eclipse için anahtar lazım 

Anna yalancı :DDD evet teorim Anna'nın yalancı olduğu , büyük ihtimalle Lucy ve Yukino'nun anahtarlarını alabilmek için kandırıyor milleti , geçen yıllarda Anna kafayı yemiş olabilir 

Ayrıca Anna tek başına yolculuğa çıkmaz , Zeref onun en yakın arkadaşı onu bırakmaz :panda-15:

Zeref  Anna için , diğer insanları kendi feda etmek pahasına değer verdiğini demişti 

Çok büyük ihtimalle iş birliği olabilir Zeref ile snvkjsdvkidsrkvgdgv , Lucy illaki biryerlerden bağlanacak bu hikayeye ben böyle olur diyorum 

5lMNgzD.png EVIL SMILEEEE

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spoiler

9 saat önce, lntegral yazdı:

Anna gibi masum bir bebeğe kötü dediğin için bir gün utanacaksın

Kötü değilde Zerefin tarafında diyebilirim

Çok açık verdi çünkü 

Ve tabikide hala Anna >>>>>>>> diğerleri pqğsdşwl 

Ama bana böyle geliyor 

Edin: Geride çocuklarını bırakmış olmalı çok masum da değil bu konuda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spoiler

Annanın planı tutmadı zeref sayesinde ama böylede ilginç oldu bir teorim var natsu End'e dönüşecek fakat Mavis sayesinde tekrar insan olucak ve bunlar olurken Acnolia Anna Gili iyi dövecek ve içlerinden biri herkezi kurtarmak için kendini feda edicek (o kişi anna olabilir) gibi geliyor bana

yWIAdRI.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forumdaşlar ne güzel konuşuyor tartışıyorsunuz da yazdıklarınızı spoiler içine alın lütfen, zaten dark modunda kabak gibi yazılan her şeyi görüyoruz yemediğim spoiler kalmadı en azından konu içinde dikkat ederseniz olabilecek kazaları engelleriz. İyi muhabbetler. Konu başlığı da düzenlenmiştir. Sonra ben bilmiyordum, duymadım, görmedim, okumadım olmasın...:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu eski haline dönmeyecektir, yazdıklarınızı spoiler içine almanız hala devam edecektir. Artık uzatmayalım size spoilerlı iyi muhabbetler.

Konu ile alakasız mesajlar silinecektir. Bilginize.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.