Jump to content
Türk Anime TV Forum
getsuga

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

Önerilen İletiler

Bu adam şaşırmam dediğim her seferinde benim şaşırtıyor. ''Tüm bunları önceden planladı mı, yoksa senaryoda sonradan doldurabileceği boşluklar mı bırakıyor'' diye ikilemlerde bırakıyor. Daha neler göreceğiz bakalım. 534'de değişik bir şeyler olacak gibi.

Resmi silemedim

yWIAdRI.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha mantıklı bi final yapma şansını itip ben ille de patates bi final peşindeyim diye direten zalım mangakamız son arcla değerini gözümde 2-3 tık aşağı çekmiştir

Kendisine çok güzel laflar hazırladım fakkat velakin gençlerin gelişimini olumsuz yönde etkilemek istemiyorum o yüzden içimde kalsın ama şunlar kalmasın...

Allah cezanı versin Hiro,kız isterken erkek çocuğun olsun,merdivene ters bin,suratında lastik ayağında cam patlasın,inşallah tüm japonyadaki kediler suratını tırmıklar da o tipini bi daha görmeyiz,inşallah çorbandan kıl çıkar da tadı damağında kalır,inşallah tuttuğun takım düşer de depresyona girersin,kuru çorapla ıslak banyo terliğine basacısa lanet herif seni :angry-milk-bottle-emoticon:

Bu konuya son bi yorum yazmak içimde vardı hortlattıysam özür :onion_yep_by_7anime7drawer7: 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.