Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

bazı şeyleri kaçırıyorsunuz bence :D dragon force açmıştı natsu mard geer a ve yenememişti yine grayle beraber yendiler adamı :D acnologia ile igneel ilgileniyor diğer ejderler face i yokediyor zerefte geldi fazladan 2 adamı var tartarrosun END ve zeref :D natsu bitti gray bitti erza bitti laxus pert gildarts gelirse o zaman güzel olur işte :P ama zeref boşta kalır o zaman onada lumen açılır kovulur :D

Gildars gelmezse kim gelecek Makrov dayı mı girecek savaşa yaşlı başlı adam :D zaten Dragon Slayer'lardan başka Erza ve Gray girer savaşa sadece Fairy Tail üyelerini de savaşa katmak mantıksızlık olur çünkü küresel bir savaş Zeref'in savaşı o yüzden diğer loncalardan da giren olacak savaşa zaten sadece Zeref'in kötü taraf olacağına inanmıyorum loncaları yöneten başkanlardan çürük yumurta çıkacak ayrıca Zeref kara loncalardan güçlü olan bir takım oluşturmuştur.Böyle böyle olay örgüsüyle Fairy Tail adası arc'ına taş çıkartacak benzer bir arc olacak gibi:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Bu karşılaşmada en çok merak ettiğim zeref natsu igneel üçlüsü arasındaki ilişki ve herşey 400 yıl öncesine dayanıyor ve lucy'nin annesininde bunlarla alakası var sonuçta tüm büyüler tek bir büyüden geliyor bu tek büyü'yüde kullanan zerefdir. natsu içinse büyü gücü az olduğundan dragon force açamıyor diye düşünüyorum sonuçta onun alevleri duyguların alevi olarak adlandırılıyor igneel destek çıkar umarım bir şekildede :D acaba igneel'de önceden insanmıydı acnologia gibi belkide tüm slayerlerin dragonları insandı orasıda muamma

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu karşılaşmada en çok merak ettiğim zeref natsu igneel üçlüsü arasındaki ilişki ve herşey 400 yıl öncesine dayanıyor ve lucy'nin annesininde bunlarla alakası var sonuçta tüm büyüler tek bir büyüden geliyor bu tek büyü'yüde kullanan zerefdir. natsu içinse büyü gücü az olduğundan dragon force açamıyor diye düşünüyorum sonuçta onun alevleri duyguların alevi olarak adlandırılıyor igneel destek çıkar umarım bir şekildede :D acaba igneel'de önceden insanmıydı acnologia gibi belkide tüm slayerlerin dragonları insandı orasıda muamma

Asıl kapışma bak bunlar Zeref-Natsu,İgneel-Agnalogia büyük ihtimal Natsu Zeref'i indiremeyecek İgneel bir şey yapıp güç verecek Natsu'ya sonra tekmeler yumruklar kafalar havada tabi Lucy'de boş durur mu yanlışlıkla güç keşfedecek gücü artacak olaylar olaylar...benim hayal gücü burda bitti bu arada  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ACayip saçma gidiyor 1. sezon kendini izlettirdi ve eğleceliydi ama sürekli aynı kısır döngü artık sıkıyor... Biz Fairy Tail hadi bakalım yenelim düşmanı sıktı artık yani sadece bazı karakterler için manga takip ediyorum animeyi izlemiyorum bile artık o derece. Oysa birinci sezonu  bir solukta izlemiştim.  Ama kendini tekrar ettiği için saçmalıyor .. Tartışılacak bir şeyi bile yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

END nerde :D 

zerefi ona hizmet eden kara loncalar tanıyordu onlarda yokoldu,büyük ihtimal büyük büyü dünyası denen yerde takılıyor o ^^ ayrıca zeref yanına çırak almışsa bile öldürmüştür onu yanlışlıkla :D 

Dragon force bile mard geer a yetmedi nası bi power up gelicek natsuya bilemiyorum hiçbi türlüsü END e yetmiycek :T bekliyoruz yani 

Hep bekliyoz zaten yinede bir sonuç göremiyoruz bilgi yarışmasıymış kart oyunuymuş oymuş buymuş peh peh peh... daha yolumuz var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

yeni sayıyı şimdi okudum savaş felan diyoruz

ama igneel gitti :( ee nolcak natsu'ya şimd, natsu'nun alevleri duygu'ların alevi olduğu için orda bir patlama olcakmı acaba bir anlığına ? ateş kralı igneel bile yenemedi zeref arka planda kaldı tam tersi oldu bu sayı herşeyin :) yıllarca igneel igneel dedi yıllardır içindeydi natsuyu korumak için dışarı çıktı ama çıktığı gibide öldü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Acaba

Natsu ilerki bölümlerde ejderha olucakmı dersiniz ? ve acnologiadan farklı kontrol edebilcekmi igneel ölmeden önce söylediklerine bakılırsa içinde durarak ejderhaya dönüşmesini engelliyormuş bu yüzden içindeymiş bunca yıldır.ee şimdi igneel gitti kim engellicek dönüşmesini ve en büyük düşman kim bilinenler zeref ile acnologia diycem ama böyle diyince sanki başka biri varmış gibi geliyor ismini söylerdi bu diye ama düşman olarak anıyor neyse ilerki bölümlerde natsu'nun ejderha olma olasılığı büyük  :) kısaca dragon force'nin ilerisine gidicek gerçi dragon force'yide kontrol edemiyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Acaba

Natsu ilerki bölümlerde ejderha olucakmı dersiniz ? ve acnologiadan farklı kontrol edebilcekmi igneel ölmeden önce söylediklerine bakılırsa içinde durarak ejderhaya dönüşmesini engelliyormuş bu yüzden içindeymiş bunca yıldır.ee şimdi igneel gitti kim engellicek dönüşmesini ve en büyük düşman kim bilinenler zeref ile acnologia diycem ama böyle diyince sanki başka biri varmış gibi geliyor ismini söylerdi bu diye ama düşman olarak anıyor neyse ilerki bölümlerde natsu'nun ejderha olma olasılığı büyük  :) kısaca dragon force'nin ilerisine gidicek gerçi dragon force'yide kontrol edemiyor

Ben İngilizce okudum mangayı Igneel "Bu noktadan sonra ejderhaya dönüşme şansınız neredeyse sıfır gibi bir şey diyordu. Türkçe çeviride orayı atlamışlar.

3kuDXiV.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.