Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Türkçe Atlansansa bile her çeviri grubu farklı çevirir.

11.jpg

Çevirmenlerin emeğine saygısızlık yapmıyorum ama iki cümle arasında baya bir anlam farkı var yani.

Ayrıca "antibody"i de "anti-vücut" diye çevirmek değişik olmuş "antikor" olsa daha iyi olurdu.

Dediğim gibi çevirmenlere saygısızlık etmek değil amacım. Sadece bir yanlış anlaşılmayı düzelttim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben aslında Natsu'nun depresyonda olucağını düşünmüştüm :) yıllarca güçlenip igneeli bulmayı hayal etti ama kaybolduğundan beri içinde onu koruyormuş ve bulduğu gibi öldü iyi kaldırdı bu olayı özellikle duygusal açıdan, bu sefer power uplarıda farklı bekliyorum natsu aldı ardından aynı tarzda gajeel sonra gray sıralama yapıyor resmen aralarındaki farkı yeni arc'da gösterir iyice zaten zerefi yenebilcek seviyeye ulaşabilcek tek kişi natsu gösterildi neyse natsu nasıl güçlencek merak ediyorum alev ve yıldırım gücü var şu tanrının alevlerinide kontrol etseydi güzel olurdu bir ara kullandı sonrada kullanmadı büyü gücü açısından nasıl güçlenceğini merakla bekliyorum ve time skip olursa fazla zaman geçmez herhalde 1-12 ay arası olabilir  veya 1 yıl direk.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sting ile rogue kontrol ediyor ama çok gücsüzdü natsuya göre tabi tamamlanmamış kullanamayan tek slayer gajeel var ama natsu forceyi hemen ögrenemesede başka bir güç keşfedebilir d.force'yide birinden öğrenmeli sting ile rogue'den öğrenemez onlarınki tamamlanmamış sonuçta en güçlü teknik olarak geçiyor slayerlerin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oha 417 de neler oldu öyle neler oluyor. o nasıl bi radikal karar öyle master. ortalık dağıldı ve hala biz şu mükemmel arc'ı izlemek yerine geri zekalı bitmek bilmez bir ruh filler'ı izliyoruz.

Aynen ya 38.bolume kadar zar zor dayandım buraktım arc. bitsin baslayacam geri manga bölümlerinden :)

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.