Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

bi time skip daha geliyor hikayeye :T inşallah bu sefer saçları başları değişir adama dönerler

Iyi dedin bak Ichigonunki gibi bi durum olsa güzel olurdu :)

ama turnuva öncesinde yıldız ruhları dünyasına gittiklerinde sadece zaman hızlı ilerlemişti karakterlerde en ufak bi değişim dahi olmamıştı natsu ilk bölümden bildiğimiz natsu hala :)

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Umarım herkesin arasındaki fark bu sefer iyice belirlenir bir natsu power up alıyor ardından aynı p.up gajeel aynısını gray bakkal sırası gibi mübarek :) ve Lucy desen Serinin başından beri zaten güçlü bir büyücü olmadıki hep belirli bir seviyede kaldı ama zerefin büyü gücüne benzeyen bir büyü gücü seviyesine ulaşmıştı gelecekteki lucy bunu nasıl başardı orayı söyledilermi benmi atladım ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

asıl maskot görevini kediler görüyor ama lucy de bi nevi gizli maskot seride çorbalık gibi komedi olsun psikolojik olarak desteklesin diye duruyor bence. tamam aynı anda 2 zodiac kapılarını falan açmayı başardı falan da hani o grayin erzanın sahip olduğu ana kahraman olabilecek ışık yok onda. 5 senede geçse bu böyle olacak. ama buna karar vermek için erken mashima beni haksız çıkarabilir heran.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Natsunun Alev'leri herşeyi yakabilen bir alev ama bir alev taşları felan eritebilirmi veya kıyafetleri ? alev sadece yakar plastiği eritir magmamı kullanıyor OP'deki Akainu gibi :) alevleri gelişmiş  o kesin normal alev değil ve ilk saldırısında alev kullanmadı sanırım alevi'nin ısısını kontrol etmeyi öğrenmiş ısıyı istediği şekilde kuıllanabiliyor ve arttırabiliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

insan biraz tarz değişikliği arıyor ama mangaka da eli en alışık olduğu şekilde çizmek istiyordur. oda'ya saygım sonsuz o konuda baya bi değiştirdi 2 yıl sonra karakterleri mashima'da nerde öyle cesaret. toplam bi bölüm edecek kadar tutmadı saçları kestirdi hemen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

insan biraz tarz değişikliği arıyor ama mangaka da eli en alışık olduğu şekilde çizmek istiyordur. oda'ya saygım sonsuz o konuda baya bi değiştirdi 2 yıl sonra karakterleri mashima'da nerde öyle cesaret. toplam bi bölüm edecek kadar tutmadı saçları kestirdi hemen.

Adamın ilk mangasındaki karakterlerle Fairy Tail'in en son bölümlerindeki karakterler neredeyse aynı adam farklı bir manga çizerken bile karakterleri değiştirmemiş. Hangi mangasını okursam okuyum hep aynı karakterler gibi geldi bana. Gerçi Boichi'de her mangasında neredeyse aynı karakterleri çiziyor. Ama bence FT'nin çizimleri güzel. Kötü olan kısmı varsa o da hikaye. Karakterlerin amaçları filan çok çocukça durmadan "Arkadaşlarım için! Lonca için!" bıktık artık. Daha adam gibi bir amaç olsa iyi olurdu. Bir de One Piece'deki Naruto'daki gibi dövüşlerde akıl oyunları fazla olmuyor direk power up'ı dayıyorlar yenilince. Yenilip yerde aciz bir şekilde yatarken power up gelmeden hemen önce hep aynı diyalog geçiyor "Arkadaşlarım için! Lonca için!". Hikayesinin daha önceden çok kullanılmış şeylerle dolu olmasını saymıyorum bile. Hikayesi güzel olsaydı bence One Piece, Naruto ve Bleach'i geride bırakabilirdi çünkü konusu ve çizimleri iyi (Bir de karakterler de iyi). Bu arada hikayeden kastım konuyu nasıl işlediği anlatılan filan falan işte.Yine de okunuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

420

bu mashimayı öldürcem ya. yaptı yine bi time skip yine herkesi tekrardan tanıyıp nasıl geliştiklerini görcez. şimdi  20 bölüm etrafta salak salak gezip diğerlerinin izini sürecekler.  son mangada sonlara doğru bi kaç tane de kötü adam gösterdi bakalım bu herifler kim ve ne çıkacak. o kadar zerefe çalışan adamları falan yendiler gözümde şimdiye kadar gördüklerimizin en güçlüleriydiler bu adamlar kimin nesi merak ediyorum da şeytanlar kadar güçlü olamazlar herhalde natsunun onları tek başına yemesi lazım artık daha fazla kaldıramıcam çok fazla soğudum son zamanlarda fairy tail'den. şu son filler olsun manganın gidişatı olsun.fairy tail takip etmeyi bırakabilirim heran.    

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adamın ilk mangasındaki karakterlerle Fairy Tail'in en son bölümlerindeki karakterler neredeyse aynı adam farklı bir manga çizerken bile karakterleri değiştirmemiş. Hangi mangasını okursam okuyum hep aynı karakterler gibi geldi bana. Gerçi Boichi'de her mangasında neredeyse aynı karakterleri çiziyor. Ama bence FT'nin çizimleri güzel. Kötü olan kısmı varsa o da hikaye. Karakterlerin amaçları filan çok çocukça durmadan "Arkadaşlarım için! Lonca için!" bıktık artık. Daha adam gibi bir amaç olsa iyi olurdu. Bir de One Piece'deki Naruto'daki gibi dövüşlerde akıl oyunları fazla olmuyor direk power up'ı dayıyorlar yenilince. Yenilip yerde aciz bir şekilde yatarken power up gelmeden hemen önce hep aynı diyalog geçiyor "Arkadaşlarım için! Lonca için!". Hikayesinin daha önceden çok kullanılmış şeylerle dolu olmasını saymıyorum bile. Hikayesi güzel olsaydı bence One Piece, Naruto ve Bleach'i geride bırakabilirdi çünkü konusu ve çizimleri iyi (Bir de karakterler de iyi). Bu arada hikayeden kastım konuyu nasıl işlediği anlatılan filan falan işte.Yine de okunuyor.

Valla konusu en geniş One Piece geçtiği evren çok yönlü geniş ondan kaynaklı sanırım ve herkesin amacı farklı dediğin gibi bu hikayeyi mükemmel yapıyor zaten. Fairy Tail'i light yapanda o zaten lonca dışında bir olay yok loncayıda sevdim ama mugiwara tayfası kadar duygusal hissettirmedi çoğu olayda. Öyle ağlatmadı beni Fairy Tail. Beni en çok ağlatan duygulandıran animeler One Piece ve Naruto'dur kesinlikle. Ben müziğini beğenip başlamıştım animesine, ilk bölümler felan çok dandik basit gelmişti bana şahsen yani Dragon ve igneel olayı pek ilgimi çekmemişti şahsen. Karakterler çoğalacak loncada geçecek diye konu devam ettim güzelleşti de zaten arclar kısa ve heyecanlı ama konu pek derin değil basit şeyler işliyorlar gibi. Bir tek Natsu'nun durumu sırdı o da çözüldü mangada. Dövüşlerini pek o kadar süper değil dediğin gibi 3 büyüklerdeki gibi ne çok powerup'lı ne de akıl oyunları var dövüşleri basit geliyor bana ama kötüde değil tabi sadece daha light geliyor. Hani orda ki karakterlerle karşılaştırsak Fairy Tail güç sıralaması olarak en alt sırada yer alır sanırım. Eğlencelik ve çerezlik bir seri Fairy ama severim tabi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.