Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

JWOSĞFÜWŞSLCKEPWŞDKCKWP

Mantık mı pls?

Ya Aquarius 'u bulmak çok zor değil, bir spinoff yeter bunun için 

Ayrıca hadi bakalım bu arc son arc olmasa bile, final arc'a kesin bir giriş var 

Daha nereden uzayabiliyor konu?

Bunu senin aşırı fanlığına ve sevgine bırakıyorum :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Öyle bir bakmışsınız ki olaya yarın seri bitiyor havasındasınız Bleach gibi olmayacağından eminim ben bana kalırsa 5-6 aya anca biter daha Zeref ile dövüş var daha Acnologia ile dövüş var ara bölümler olacak ondan sonra bir iki savaş sonrası durum göstermesi falan anca öyle Zeref'i 2 bölümde yenemezler yenerlerse zaten anime tarihinin en işe yaramaz en boş karakteri olur. Acnologia'yı da 5-10 bölüme anca yenerler. Ama gidip de bu olayları filme yetiştireceğiz diye takır tıkır geçerlerse bilemem.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tahminim şu ; haftaya ya da 2-3 bölüme Alverez Arc final yapar 

Son arc'a girilir , fazla bir olayı yok şuan serinin maalesef 

Çünkü daha fazla uzatamazsın seriyi , nereden tutsan bir boşluk var sürekli :search:

+Film tartoros'dan sonrasıymışş 

Neyse , Mashima'nın açıklamasını bekleyelim bari ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında arcın içine girdiğinde çok belli oldu serinin başından beri ejderha savaşlarından ve ezik Zeref'den bahsediyordu ve iki baş düşman karşı da daha önce de dedim bundan sonra devam etmesi için serinin seviye atlaması gerekliydi ki bırak seviye atlamayı seri seviye olarak yerin dibine girdi. Aslında bu seride daha devam edecek malzeme bol da sırf şu antik büyü ve antik çağ üzerine büyük bir arc yapılır da yapmıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

adamı okyanusun ortasına gönderdi daha ne olsun sadfasddfsasdf:sfdas

Ben Zeref'e şaşırdım çakma badass yavaş yavaş kendini gösteriyor. İlk dövüşde karşılık vermedi ama burda affetmeyecek gibi loncadaki diğer adamlar gelene kadar iyi bir dayak çeker Gray ile Natsu'ya.

Attığım linkde bu resim yokmuş;

Spoiler

ZZ1nvz.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.