Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Adamın giysisi bakışları tipi sahnedeki çizim tam ana karakterlik ya seri başından beri böyle giyinip böyle takılsaydı bu adam müthiş olurdu.

Tehlikeli duruyor burda öpecekmiş gibi bakıyor ölüm büyüsü gibi bir tekniği varken işi çabucak bitirebilir ama eğlenmeye bakacaktır klasik villain olarak 

Seri bitiyor zaten artık dövüşleri saymazsak hayatta kötü bölüm görmeyiz Zeref'in planını merak ediyorum ben.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Acnologia'nın orada ne yapacağı konusunda ben de merak içindeyim Gerard gelip hız büyüsü ile alıp kaptı kaçtı yapar belki belki Mavis herkesi yanına tp yapar :dil2:(yanına çeker)

Acnologia'nın da Sen benim annemsin falan bu benim günahım falan demesi de ilginç geldi acaba nasıl bir günah neyle ilgili ne halt etti bu herif

dövüş işi de nasıl olacak o da muallakda Wendy ile ötekinin her türlü ordan kurtulması gerek 2 bölümde kurtulunacak bir şey değil ya biri gelip siz gidin ben dövüşürüm diyecek ya da doğrudan ışınlanıp kurtulacaklar başka türlü kurtulamazlar Acno'dan hadi kurtuldular diyelim adam boşda kalınca Zeref'in yanına gider o zaman da üçlü bir dövüş olma olasılığı yüksek zaten bu Ejderha kara büyücü ve insanlık arasında bir savaş diye bahsedilmişti.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anne konusunu biliyorum 

şu serinin bitmesi olayına fazla takılmışsın serinin bitmesi 20-25 bölümden aşşağı sürmez bence elbette Acnologia'nın arkaplan hikayesini anlatacak anlatmazsa çok saçma olur daha Zeref'in planı falan var dövüşler var ejderhaların da yeniden gözükeceğini düşünüyorum ben 

Zeref'in amacı kalkanları diriltmek değil ama ejderleri diriltmek olabilir kalkanların zaten bir şeye yaradığı yok adamın nihai hedefi kalkanları canlandırmak değildir her halde 400 yıldır bunun için yaşamamıştır. Başlıca gözüken 2 nihai hedefinden biri kendini reddeden yerine yeni bir dünya yaratmak diğeri de lanetten kurtulup her şeyi eski haline çevirmek olabilir. Eğer 2. olursa bu adamı daha çok ağlatırlar bol bol acitasyon görürüz seride rezil ederler adamı öyle biter seri.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

https://yonkouprod.com/reader/read/fairy-tail/en/0/524/page/1

ZIMZIMZIMZIM :panda-15:

Acnologia tam istediğim psikopatlıktasın :panda-15: Kim delirtti seni bu kadar :6: 

Güzel bir backstory alıcaz anlaşılan  :happy-onion-head-emoticon:

August 'a gelince deeee, tamam 3 bölüme gg gider 

Hatta o bile fazla 2 diyorum 

Haftaya Larcade&August 'un backstorysini karışık olarak verirler 

Bu arada Zeref vs Natsu olurken, Lucy, Gray ve Happy'nin sadece bakması çok komik duruyor bence :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Acnologia 'nın Ejderha büyüsü için "Benim Günahım" demesi, garibimin psikolojisini çok bozmuşlar zavallım 

Neyse sırf Acnologia var diye 6 yerine 7/10 diyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onların artistliği anca Zeref'e kadar Acno babaya yapamazlar öyle artistlik 

Zeref iyi tekme attı ama 1v1'de Natsu'ya ne kadar baskın gelebilir orası mechul FH'yi kapkaç yapacak yoksa daha alamaz şu lanet olası büyü gücünü de bir ortaya çıkarsa iyi olacak Acnologia'yı hissedince altlarına yapıyorlar Zeref'den hiçbir şey hissetmiyorlar güçsüz diye mi yoksa gücünü mü gizliyor anlamadım.

August ve Larcarde'e bir arkaplan hikayesi iyi gider aslında ama aynı anda olacağını sanmam.

Neyse hade bahalım Zeref Başgan övsek de sövsek de arkandayız...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bu bölümü de beğenmedim aslında, sırf Acnologia var diye 7 veridm wkwğşdlwğqşskc

Ya açıkçası günden güne sıkılmaya başlıyorum, şimdi desem 1 ay ara veriyorum 

ARA VERDİĞİM KISIMDA LUCY İLE İLGİLİ ÖNEMLİ ŞEYLER DÖNÜYOR ÇILDIRIYORUMMM NWOSPFÜWŞQLSPDĞWKD

Neyse bence bu bölümde kötüydü 

En kötü arc da bu 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

araya bir mini arc falan koymadıkça uzatamaz bu arcı fazla Acnologia'nın geçmişini 4-5 bölüm anlatır 2-3 bölüm Zeref'in geçmişi 1-2 bölüm Alvarez'i anlatır birkaç bölüm de diğer karakterleri anlatır al sana kafadan 12 bölüm bir 2 bölüm daha Gildarts'ın dövüşü sürer 2-3 bölüm de Zeref vs FT 5-6 bölüm de Acnologia vs FT (belki vs Zeref) bir 10 bölüm de oradan sonra 4-5 tane de geçiş bölümü 2-3 tane de dövüş sonrası bölüm derken dediğim gibi en kötü 6 aylık bölüm çıkar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şöyle bir durum da var 

O kadar gereksiz arclar vardıki seride.. 

Aslında herşey bu arc dan itibaren başlamalıydı.. Ama Mashima 'nın gereksiz arcları yüzünden uzadı da uzadı 

Hadi ilk arcları geçiyorum o hikayeye ısınmalık en azından Wendy'e kadar olan kısmı 

- Edolas 

- Büyük Büyü Oyunları arc 

Bu üç arc gereksizdi ve boş yere uzatılmıştı

Ya Layla meselesini aldı Phantom Arcdan taaaaaaaa Alverez 'e kadar sakız gibi uzattı, sonu ne çıktı? 

B*k

Bi Zeref ve Acnologia var dendi anca Tenroujima Arc da gösterildi

End var birde, Tartaros Natsunun END olabilmesi için en iyi zamandı.Hadi orada olmadı Loncayı niye dağıtıyorsun ki sen?  Aha şuraya yazıyorum End olayları yok opwxmğwkxkğqx daha uyanmadan öldü 

Ya işte gereksiz gereksiz aile bağları vb 

Tartoros da nirvana da olan satışlar Alvarez'e böyle yapınca elbette düşer 

Şuan serinin böyle bir konuma gelmesi çok doğal, birçok olay bence çok yavaş işlendi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Satışlar şu anda ne alemde ben geçen bir liste gördüm de listede ft göremedim :angel2-onion-head-emoticon:

Büyük büyü oyunları güzeldi bence pvp server oyun gibi :admire-onion-head-emoticon:Avatar arc'ı zaten zaman olarak kısa tuttu öyle boş beleş birleştirmiyim diye düşünmüş Edolas arc'ı hikayeyle bağlarsa güzel olur yoksa cidden çok gereksiz bir arc olarak kalacak. belki de bir planı vardı ama vaz geçti yoksa böyle boş iş yapacağını sanmam Mashima'nın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.