Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

33 dakika önce, lntegral yazdı:

Anahtar kelimesi son sayfada tırnak içine alınmış.Düşündürücüüüü.Bu acnologianın ejderha kapısı anahtarı olma ihtimali var mı acep

Nerden çıkardın la onu

Acnologia demek ki Kranlık dışındabir elemente sahip olsa Zeref her türlü 1v1 atar böyle vurma şansı yok ona

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, Suizeni yazdı:

Yine herkez bişeyle bağlantılı çıktı doğrusu happy ile acnologia kardeş çıksa şaşırmam özellikle şu Lucy'in sülalesinden bıktım lucy ankresamın kızı çıksa bunada şaşırmam:blush-crazy-rabbit-emoticon:

Krdş sen ne diyon 

Olaylar Lucy ile ilgili olmayalı 3 arc oldu

Ayrıca başrol hak etsin o kadarınıda, ya ben anlamıyorum; Natsu önüne gelene Höheyt diye dalıyor tek atıyor End çıkıyor Zeref abisi, Erza her arc rahat 2 dövüş alıyor hepsine tek atıyor (Bazı vs lerini saymıyorum yinede)  

Ama Lucy önemli bir noktaya gelince sorun 

Çok basit bir işlem var, Lucy ile ilgili yerleri okuma atla :D 

Ben öyle yapıyorum sende yap işe yarar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Suizeni yazdı:

İyi fikir üstad haklısın ama hala bana anna'nın lucy'in atası olması garip geliyor. Alışamadım.Bence sonda fairy tail Lucy'in yazdığı bir kitap çıkacak. :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Lucyi sevmediğinden tetikleniyorsun krdşm jdpfwğşsödlf

Amann bende Erzalı bölüm gelince hoşlaşmıyorum ama yinede okurum dkapqüşqöskf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.