Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

• Forum Admin

Evet boş ay var. Karakter ve ayları alalım :rolleyes:

Ocak- Kai - Zaraki Kenpachi

Şubat-

Mart- Sabah Sisi - Urahara Kisuke

Nisan-

Mayıs- I'm Quincy - Aizen Sousuke

Haziran- Jans09 - Abarai Renji

Temmuz- I'm Quincy - İnoue Orihime & Kuchiki Rukia

Ağustos-

Eylül-

Ekim- Papillon - Grimmjow Jaegerjaquez

Kasım- UnderminE - Soi Fon&Yoruichi

Aralık- Dj Morphosis - Kurosaki İchigo

Bende bir tane aldım kaldı 4 :) Belki 1 tane daha alırım ama şimdilik belli değil. Aizen'i bile yeni bitirdim (kafayı yemeden) 

Şubat ile Nisan ayını alayım o zaman  :LTkJN9u: Ulqi yi Kai istemiş o kalsın diğer kaptanın kaptanım ben sana hastayım ı alayım diğer karakter sürpriz olsun sürprize izin var dimi  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamam bu sefer olduğuna inanıyorum :D

PPvpdd.jpg

ufak bi düzeltme de yaptım :)

İnancını yürekten destekliyorum.. Çok ii beeeee!!!  :good-job-onion-head-emoticon:

Valla şimdilik böyle, pek tatmin olmadım ama neyse zamanla yenilerim :lol:

ea95a0ab27.png

Taş taş kızlara bak...  :admire2-onion-head-emoticon:

Bende 2 takvim atayım şimdilik idare edin  :whistling: Bu arada boş ay varsa bir tane daha alabilirim Ulquiorra Schiffer veya Shunsui Kyōraku yada iki si birden  :P

IoAOE5A.jpg

E57AdHh.jpg

İkiciye öldümmmmm  :bled1-onion-head-emoticon:

Evet boş ay var. Karakter ve ayları alalım :rolleyes:

Şubat-

Nisan-

Ağustos-

Eylül-

Bende bir tane aldım kaldı 4 :) Belki 1 tane daha alırım ama şimdilik belli değil. Aizen'i bile yeni bitirdim (kafayı yemeden) 

Ağustos alayım mı bi de çok bi isteklisi yoksa :) 

Selamlar!

Bu 1. 

65Y7zk.jpg

buda 2.  nLkjlg.jpg

Bu da bir yeni çalışmam

Renjiiii... Renjiiiiiiiiiiii  :wub:  :bled1-onion-head-emoticon:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mobil giriyorum da şu ay olayını biri açıklayabilir mi? Açıklaması heralde gerilerde kaldı. Jans abla almazsa ve çok bi sorumluluk gerektirmeyecekse ağustosu alabilirim snckznw

Ben boşlardan başkasını da alabilirim canın sağ olsun canım :) Seçtiğin ay için Bleach karakterlerinden seçilmemiş olanların 2016 takvimini yapıyoruz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben boşlardan başkasını da alabilirim canın sağ olsun canım :) Seçtiğin ay için Bleach karakterlerinden seçilmemiş olanların 2016 takvimini yapıyoruz.

Anladım abla saolasın Biraz yukarıdaki mesajlara da bakınca oturdu. Da fotoşok falan gerekiyo heralde bunun için ben de bi girdim mi o işlere 4-5 saat uğraşmadan çıkabileceğimi pek sanmıyorum :D Zaten amv olayını da bıraktım vakitten dolayı :( Sen al abla ağustosu en iyisi saolasın :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anladım abla saolasın Biraz yukarıdaki mesajlara da bakınca oturdu. Da fotoşok falan gerekiyo heralde bunun için ben de bi girdim mi o işlere 4-5 saat uğraşmadan çıkabileceğimi pek sanmıyorum :D Zaten amv olayını da bıraktım vakitten dolayı :( Sen al abla ağustosu en iyisi saolasın :)

Seninki kadar olmayacaktır ama bari bi karakter sööle alınmamışlardan :) ki daha kabul edilmedi. Başkanı beklicez onay için :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seninki kadar olmayacaktır ama bari bi karakter sööle alınmamışlardan :) ki daha kabul edilmedi. Başkanı beklicez onay için :D

Yok canım benimkinden 1000 kat iyi olacağına eminim :D Saolasın abla.

Edit:Karakter olarak da Gin olsa iyi olur :D Olmadı Ichigo o da olmadı sen karar verirsin. Saolasın tekrardan :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şubat ile Nisan ayını alayım o zaman  :LTkJN9u: Ulqi yi Kai istemiş o kalsın diğer kaptanın kaptanım ben sana hastayım ı alayım diğer karakter sürpriz olsun sürprize izin var dimi  :D 

Şubat ile nisan'da sende abla. Karakterlerden biri sürpriz orasını anladım da diğerind kimi seçmişsin orayı çıkaramadım :S Neyse ikiside sürpriz olsun :P

Abla boş yer kalmadı ama açalım istiyorsan :P

Yok canım benimkinden 1000 kat iyi olacağına eminim :D Saolasın abla.

Edit:Karakter olarak da Gin olsa iyi olur :D Olmadı Ichigo o da olmadı sen karar verirsin. Saolasın tekrardan :)

Tamamdır ağustos ayına Gin'i yazıyorum sana :)

Kai'de Ulquiorra'yı istemişti. Kai senide Eylül'e yazdım haberin olsun. Vazgeçtim dersen başkasına yazabiliriz :) Bu arada benimde çalışmalarım bitti ama en son ben paylaşacağım ^_^ Bu arada bütün aylar doldu. Bütün çalışmalar paylaşıldıktan sonra tek bir postta hepsini toplayacağım. 

Şubat- Papillon - Yamamoto Genryuusai

Nisan- Papillon - Kyouraku Shinsui

Ağustos- Jans09 - ???

Eylül- Kai - Ulquiorra Schiffer

Düzenlenme: I'm Quincy tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Şubat ile nisan'da sende abla. Karakterlerden biri sürpriz orasını anladım da diğerind kimi seçmişsin orayı çıkaramadım :S Neyse ikiside sürpriz olsun :P

Abla boş yer kalmadı ama açalım istiyorsan :P

Tamamdır ağustos ayına Gin'i yazıyorum sana :)

Kai'de Ulquiorra'yı istemişti. Kai senide Eylül'e yazdım haberin olsun. Vazgeçtim dersen başkasına yazabiliriz :) Bu arada benimde çalışmalarım bitti ama en son ben paylaşacağım ^_^ Bu arada bütün aylar doldu. Bütün çalışmalar paylaşıldıktan sonra tek bir postta hepsini toplayacağım. 

Şubat- Papillon - Sürpriz

Nisan- Papillon - Sürpriz

Ağustos- charmer56 - İchimaru Gin

Eylül- Kai - Ulquiorra Schiffer

Shunsui Kyōraku demiştim  :LTkJN9u: Diğeri de sürpriz olsun  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.