Jump to content

Aşık Olunan Anime Karakterleri

NaokoTe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben buraya erkek olsaydım kesinlikle aşık olacağım karakterleri yazayım :D   1) Scarlet Erza- Fairy Tail   Kesinlikle bir kadının sahip olması gereken tüm özelliklere sahip, güçlü, sevimli, seksi,

1-Usui takumi ♥   2-Zero Kiryuu (Kadersiz aşkım  :dying-onion-head-emoticon:  ... )   3-Suoh Tamaki  :wub:    4-Yoshida Haru ♥ (saflığı ve karizması yeter ♥ :D )  

Ehem ehem.. Açıkçası izlediğim heeeer animeden var. Aşık olduğum demeyeyimde, fazla sevdiğim :3  *aşık olmakla aynı çatkırmayın >.>*   1. Ouma Shuu : *yorum yapamadan burun kanamasından öldü*

Posted Images

Kalbimi 68 parçaya böldüm ben :) Ama bazılarının yeri daha büyük:
Davranış + Güzellik
1. Asuna (SAO) Ilk aşkım ♥♥♥♥♥
2. Kuroyukihime (AW) Adını hiçbir yere bakmadan yazabilen nadir fanlardanım.
3. Inori (GC) Yorum yapmama gerek var mı?
4. Miusel (Outbreak Company) Animeyi izleme sebebim.
5. Kotori (Date Alive) Spoiler vermeden anlatamam, pas.

Güzellik x2
1. Haqua du lot Herminium (TWGOK)
2.Shiina Mashiro (Sakurasou no pet kanojo)
3. Aoyama Nanami (Sakurasou no pet kanojo)
4. Yukino Yukinoshita (My Teen Romantic Comedy)
Daha çoooook var en iyisimi burada kesiyim. :)

Bonus
1. Lidia Schmitz ( SAO:F.U.R.E) Insan kendi yarattığı karaktere aşık olur mu? Demek ki oluyormuş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ben buraya erkek olsaydım kesinlikle aşık olacağım karakterleri yazayım :D

1) Scarlet Erza- Fairy Tail

Kesinlikle bir kadının sahip olması gereken tüm özelliklere sahip, güçlü, sevimli, seksi, merhametli, güzel yemek pişiren ve anaç :)

Erza.Scarlet.full.499332.jpg

2) Teresa - Claymore

Artık bunu benden duymaktan bıkanlar var ama :D O asalet, o olgunluk, o güzellik ahhhh ahhh

20081025071613!Teresa_Claymore.jpg

3) Kyoko Mogami- Skip Beat

Animelerdeki saf kız karakterlerin en orijinali bana göre... Ona güven verirseniz sizin için her şeyi yapar.. tuttuğunu koparan ve sorumluluk sahibi birisi... Ayrıca çok samimi ve eğlendirir... Seksapaliteden nasibini almamış ama onunla çok eğlenceli bir yaşamınız olur :D

Kyoko_fantasising.jpg

Hehe ekleyecem aha ama önce yemeğimi bitireyim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben buraya erkek olsaydım kesinlikle aşık olacağım karakterleri yazayım :D

1) Scarlet Erza- Fairy Tail

Kesinlikle bir kadının sahip olması gereken tüm özelliklere sahip, güçlü, sevimli, seksi, merhametli, güzel yemek pişiren ve anaç :)

Erza.Scarlet.full.499332.jpg

2) Teresa - Claymore

Artık bunu benden duymaktan bıkanlar var ama :D O asalet, o olgunluk, o güzellik ahhhh ahhh

20081025071613!Teresa_Claymore.jpg

3) Kyoko Mogami- Skip Beat

Animelerdeki saf kız karakterlerin en orijinali bana göre... Ona güven verirseniz sizin için her şeyi yapar.. tuttuğunu koparan ve sorumluluk sahibi birisi... Ayrıca çok samimi ve eğlendirir... Seksapaliteden nasibini almamış ama onunla çok eğlenceli bir yaşamınız olur :D

Kyoko_fantasising.jpg

Hehe ekleyecem aha ama önce yemeğimi bitireyim :D

Teresa ve Kyoko hakkındakilere katılıyorum, onlarıda çok beğeniyorum :wub:  ayrıca Kaichō wa Maid-sama! animesinden Misaki Ayuzama, Akeno Himejima - High School DxD animesinden, Urabe - Nazo no konjo x animesinden  ;)   ama Her Zaman favorim Risa Koizumi olacak -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Teresa ve Kyoko hakkındakilere katılıyorum, onlarıda çok beğeniyorum :wub:  ayrıca Kaichō wa Maid-sama! animesinden Misaki Ayuzama, Akeno Himejima - High School DxD animesinden, Urabe - Nazo no konjo x animesinden  ;)   ama Her Zaman favorim Risa Koizumi olacak -_-

Misaki soğuk yaa :blink:  diğerlerini tanımıyorum onlar hakkında yorum yapamayacam  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.